köpek besleyen sözlük yazarları

taksim simit sarayına cici bir goldenla birlikte takılan ayıyı düşerebilirim belki umuduyla açtığım başlık.
şuan 4 tane köpek 1 tane kedi var ve hayvan hakları savunusuyum uyarmı * *
köpek 1 tane anne 8 tane bebek var idi. 8 ide sahiplendirildi anne de trafik kazasından sonra kendine gelebildi yavrularla ilgilenemedi. omuriliğindeki zedelenme için ameliyat olurken kastrasyon da sağlandı. mutluyuz ama ondan ayrılacağım için üzgünüm.
bi tane kızım var , adı tina.acayip tatlı bir öküz , öküz diyorum çünkü 45 kilo rottweiler anca öküz olur.hergün dayak yiyorum , ıssırılıyorum .akşam olunca kucağıma yatıyo(kendini hala ufak sanıyo) ve karnını sevdirerek uyuyo.asla doymuyo , yemek ayrımı yapmaz ve yemek yerken mola anlarında beni yalar.bu kadar anlatma yeter , günlerce anlatsam doymam.
kendi evime taşınır taşınmaz bir ya da iki cocker spaniel edinerek dahil olmayı düşündüğüm yazarlar kervanı.
bu yasa sadece yasakli!! irk degil, butun sahipli hayvanlari da yok etmeyi kapsamaktadir. bunu herkesin gormesi lazim. cikartilacak yonetmelikte bizi nelerin bekledigini hic bilmiyoruz. oyle kurallar gelir ki, turkiye de ki hayvan sahiplerinin yarisinin hayvanlari ellerinden alinir. yonetmelige madde koyar, ornegin 20 daireden fazla apartmanlarda evlerde hayvan olmaz der. ornegin 100 metrekare altinda hayvan beslenmez der. ornegin 50 kilonun ustunde hayvanlar evde beslenemez der. ornegin su kadar metrekareye kadar 1 kopek, su kadara kadar 2 kopek vs vs gelebilir. hic bir sahipli hayvan emniyet altinda degil. tehlikeli kopekler!! sinifina orada ki ve benzeri sozu ile istedigi kadar kopegi tehlikeli sinifinai sokabilir ve polis jandarma ile kapiya gelip el koyabilir. biz hic bir kopege asla ve asla yasak getirilmemesini savunacagiz. biz vahsi hayvanlarin bile yasam haklarini hayvanat bahcelerinde olmamalari icin savasiyoruz, onlar icin de variz. hayvanlari hic bir ayirim yapmadan, irmakta ki 10 metrelik timsahin bile, 20 metrelik boga yilaninin bile hakkini korumasi gereken hayvan haklari savunuculariyiz. sevimli hayvanlari savunup otekileri yonetimlerin insafina asla ve asla birakmayacagiz. biz hayvan secer degil hayvan haklari savunuculariyiz. hic bir hayvanimizi bir otekini kurtarmak icin kurban vermeyecegiz. selam ve sevgilerimle...