köpekle uyumak

her gece yaptığım eylem. beygir boyutlarında, rüyasında uluyan ve yine rüyasında koştuğunu zannedip patilerini hareket ettiren bir hıyarı izlemek çoğu zaman bana iyi geliyor. ayı gibi olmasına rağmen çift kişilik yatakta götünüze girerek hareket etmenize engel olması ise olayın bonusudur. geç saatlere kadar oturduğum zamanlar yatağa benden önce gider ve gece ortasında uyanıp hala uyumamışsın tadında salona gelip homurdanır... köpekler böyle yaratıklardır... çok sever, çok sevilirler!
kimilerine göre asla kabullennilmeyen bir eylem olur ama bana göre yar diye koynumuza alıp butun her şeyini kabullenip ve horultusundan uykusuz bir gece geçirmektense bir köpekle uyumayı kabulenecegim bir eylemdir hele bu yatan köpek kontesimse birde sarılıp uyursa kıyamette kopsa uyanmayacagım gecelerdendir
benim 2 tane köpeğim var ikiside malta terrieri 0 numara onlarla uyumak gerçekten en büyük zevklerimden alarm çalmadan 5 10 dakika önce yüzünüzün yalanarak uyandırılmanız kadar güzel bir şey yok .
amerika ve kanada'nın bir çok büyük kentinin sokaklarında, özellikle soğuk kış aylarında sıklıkla görülebilen manzaradır.
homless diye tabir edilen evsiz barksız insanların amansız kış koşullarıyla mücadele etmek ve bir gün daha hayatta kalmak için başvurdukları yöntemdir.
devletin ve toplumun çoktan gözden çıkartmış olduğu bu en alttakilere, modern zaman lanetlilerine, bir tek sarılıp uyudukları hayvan dostları sırt çevirmez.
sabahları sizi uyandırmamak için burnunuzun dibinde sessizce sizi bekleyen bir çift göz görmektir.

kaşık pozisyonunun tehlikeli olabileceğini çünkü köpüşlerde de sabah ereksiyonu olduğunu bilmektir.

yastığınızın altına kafasını sokup buna gerek yok aslında diye itmeye çalışmasını izlemektir.

patisini omzunuzun üstüne atıp, habersiz bir yere kaçmanızı önlemesine gülmektir.

telefon çalınca üzerinizden atlayıp telefonun üzerine oturmasıdır.

kısacası tüm günü unutturacak bir nedeniniz olmasıdır