külot giymeyen erkek

her an bir kazaya kurban gitmesinden geçtim ne kadar sallarsan salla sonuncusu dona şeklindeki damlacıkları pantolonunda gururla taşıyan erkektir. oğlum giysenize donunuzu... niye pislik yapıyorsunuz?
giymemek mi?
aklıma iş eğitimi dersinde sakallı bir bayan öğretmenimin arkadaşımla girdiği diyalog geldi. bizim abdullah giymemiş içine o gün külodunu, kumaş pantolondan da belli oluyor pipisi, düşündüm de çükü, yok lan siki, hayır ya bildiğin yarraktı o.
neyse, hoca buna dikkat etmiş olacak ki uyardı apo'yu tuvalete git diye. apo da niye hocam diye sordu, hoca da gözleriyle malafatını işaret etti apo'nun. apo da anladı ve tuvalete gitti. kemerinin arasına sıkıştırdı sanırım...

bana gelince külot giymiyorum, boxer giyiyorum. ama külot her zaman daha seksi gelmiştir gözüme. çabuk kirlenen bir şey olmasa ben de külodu tercih ederdim. ama bir iç çamaşırı muhakkak giyilmelidir efendim. ben mayo altına bile giyiyorum, yerli yersiz derebeylik ilan ediyor benim ki ne yapayım...
külotsuz iş mi olurmuş ya. atlet, külot, çorap. bunlar sırayla giyilmeli. bir de merak ederim ormanda tuvaletini yapıp silmeden kalkanların götü temiz mi kalıyor ? nasıl bir marifet anlamış değilim.
partnerinin külotu çıkarırken yaşayacağı zevki elinden alan erkektir. sırf bu yüzden bile dövülesidir.
bir defasında bendim o. görüştüğüm biri olmuştu o gün de. çok sexi gelmişti elemana *