levent gültekin

muhalif dindar özgürlükçü yazar. özellikle cnntürk'te şirin payzın ve ahmet hakan'ın vazgeçilmez konuklarından. yandaş gazetelerden ihraç edile edile severek okuduğum http://www.diken.com.tr/ ye yazar olmuştur. yalnız hep atarlı bir yazarımız, herkesi eleştiriyor arkadaş. akp güç delisi ve dindarlıkla alakası yok, chp ezik muhalif ve yavaş, mhp eski milliyetçi söylemli ve vizyonsuz, hdp iyi güzel ama hdp belediyeleri diğer partilerin belediyeleri gibi rantçı her kesime verip veriştirir. avrupada doğması ve büyümesi gereken yazarımızdır.
dobra dobra konusan abi. helal olsun bayiliyoruz.
mhp kurucusu alparslan türkeş ile ilgili sarfettiği sözler yüzünden ırkçı grubun saldırısına uğramış geçmiş olsun.

"türkeş milliyetçilik hastalığını, ırkçılık hastalığını bu ülkenin milyonlarca evladının zihnine bolca dökmüş, sırf o milliyetçilik biz ülkeyi herkesten daha fazla seviyoruz tuhaflığıyla, milyonlarca gencin hayatını karartmıştır.."

yetmez ama evet diyip bu metnin altına bende imzamı atıyorum. vatan millet sakarya naraları atıp 90 yaşında kadına tecavüz eden bir seçmen kitlesine sahip bu parti ve temsilcileri meclis kürsüsünde iktidar parti'nin yancılığını yapmaktan ve soru önergelerine red oyu vermekten başka ne işe yarar merak konusu?