lezbiyenlere kız kıza nasıl olur diyen meraklı hetero kız

bu hanım abla çok ilginçtir.

içinizden parlamak, sinirlenmek gelse de la havle der geçersiniz. kimi yakın arkadaştır. samimiyetinize güvenerek bu soruyu sormak da bir beis görmezler. kimi ilk açıldığınız zamanlarda açık olmanızdan aldığı cesaretle yarı alaylı bu soruyu sorar. kimi de henüz kendini keşfetmiş gizli eşcinseldir. sizi de beğenmişse size karşı niyetlenebilir. tabi güzelse size de bir göstereyim anamm havası gelebilir. çünkü sizden hoşlanan güzel bir kadın olduğu için bunu öğrenmesi daha kolay olacaktır. *

bu hanım ablaların sözüm ona bilenleri lezbiyenliği straponla, dildoyla bağdaştır. bunlar her lezbiyen ilişki her an her koşulda kullanılıyormuş gibi. bu yüzden henüz hiçbir şey bilmeyenlere laf anlatmak bu açıdan daha kolaydır.
kız arkadaşlarımla hiç böyle konular üzerine konuşmuşluğum olmadı. ama genellikle fobik halleri mevcut.
bana hiç soran olmadı. bana bir şey soran olmuyor zaten nasıl lanet olası bir insansam hahah. ama merak etmeleri normal.
'ya aslında denemek istiyorum' ile devam da edebilir. yakın bir arkadaşımla konuşmuştuk. biraz alaycı bir üslup biraz gerçek karışımı ama insan arkadaşıyla da yatar mı yani * . en azından ben bulaşmam. isteyen gösterebilir mi? tabii ki! evet en güzel yolu da bu kadınların bir eşcinsel deneyim edinmesidir. aracı olunabilinir.