little caesars

canımın içi küçük sezar, ağzımın tadı nefis kenar, megası var fiti var yiyesim var... jingle i ile nihal yalçın beni koparmıştır, klibi bile vardır.
daha küçük, daha pahalı ama kesinlikle daha lezzetli. yaygın pizza markaları içinde bence en iyisi, pizza bullsun bazı çeşitlerini hariç tutuyorum tabii ki.
pizzalar mükemmel, enfestir. özellikle de caesars italiano favorim. ama hangi pizzayı alırsanız alın, parmesan kenar olayı bitiriyor.
susamlı nefis kenarına ayılıp ayılıp bayılıyorum tabi parasına da, bu ne lan hem küçük hem pahalı alt tarafı amerikan pizzacısısın işte. ama yine de dominos gibi saçma sapan şeyler yidirmiyorsun bak.
genç türkcell zamazingosu sayesinde 20 küsür liralık menüsü 8,5 tl ye alınabilinen pizzacıdır.* ancak ankara'da yaşıyorsanız fiyatı kesinlikle daha düşük olan ve lezzetine değen yerel firma first pizza tavsiyemizdir.*

(bkz: kahraman bakkal süpermarkete karşı)
direnişçilere gaz bombası ve tazyikli su yağdırıp gümüşsuyunda dinlenmeye çekilen çevik kuvvete bugün bedava dağıtılan dinlenme hediyesi. belli ki işini sağlam yapan ve robot misali tüm direktifleri uygulayan polislerin acıkmasına gönülleri razı gelmemiş.

halk biber gazı yesin, polisler dolgun kenarlı pizza. haydin afiyet olsun(!)