lut kavminin en feym kavim olması

müslümanların en sevdiği kavim.günahı seks ve fuhuş ile sınırlayan kafaların biricik kanıtı.lakin kuran da bir sürü farklı kavim ve işledikleri günahlardan bahseder.mesela ad kavmi.bu kavmi süslümanlar bilmez yada bilsebile dillendirmezler.bu kavim vakti zamanın da dünyanın en güçlü,en zengin ve gösterişli şehri idi. onlar yeryüzünde haksız yere büyüklük tasladılar ve “kuvvetçe bizden daha güçlü kimmiş!..” dediler. onlar kendilerini yaratan allah’ı -ki o, bunlardan pek kuvvetlidir- hiç düşünmediler mi? onlar bizim mucizelerimizi bilerek inkâr ediyorlardı” ayetine bahsi konu olan bu kavim totoliter ve aşırı zenginlikten raydan çıkmıçlardı.yüksek binalar,saraylar dikip büyüklük taslamışlardır.lakin uyarıcının sözlerine kulak asmayıp kibirlerine devam edip helak olmuşlardır.
şimdi ultra lüks hayat yaşayan,altın kadehlerde su içen,saraylarda yaşayıp fakir halkı hakir gören,zorbalığı ile kendi gibi olmayana zulm eden günümüz müslümanları bunları görmüyor yada görmek istemiyor.
aşk, para, seks, entrika, tehlike ne ararsan var bu enfes kavimde. aşırı kıskanıyorlar bu kavmi, bu kavme bok atanların cebine para sokup yatağına seks atsan anında lütçu olup çıkarlar yeminle.