majezik

en kötü anlarımda bir tek o vardı.
ağrı kesici özelliğinin yanı sıra güçlü kas gevşetici özelliği de bulunan, kadınların adet dönemlerinde sık kullandıkları ilaç.
diş ağrısına yüzde yüz iyi geldiğine inandığım ağrı kesici *. dişlerimi yaptırdığım dönemde çektiğim eziyetten dolayı uyuyamadığımda, sayesinde 3-5 saat uyumuşluğum var.
diş acısı çektiğim dönemler bi sike yaramayan ağrı kesiciydi. majezik, minoset, özellikle minoset plus gibi daha iyileri de mevcut
sinüzit sonucu ortaya çıkan baş ağrısını şıp diye kesen haptır. kas gevşetici özelliği de olduğu için apranax falan hikayedir. bu minik mavi hapları sık kullanmaya başlarsanız midenizle helalleşmeniz gerekir...

(bkz: mavi melek)
tek kelime ile kurtarıcı!
dünya üzerindeki en harika ilaçtır.

ciddiyim bak.

kendimi bildim bileli* yani yaklaşık 5 seneden beri kullandığım özellikle regl ağrısı için yapıldığını düşündüğüm analjezik.

bahsedilen binlerce yan etkisinden korktuğumdan bir seferlik kullanmayayım diye direttiğim, sabah müthiş karın ağrıları, mide bulantılarıyla uyandığım evin her yerinde iki büklüm gezip en sonunda buldum majeziğimi.

tabi 1 kilo terlemenin, iki kilo sıçmanın ve 3 kilo kusmanın sonrasında.

o yüzden eğer regl ağrısını kaldıramayaak bünyeniz var ve majezik'in yan etkilerinden korkuyorsanız asla kullanmamazlık yapmayın.

sonu dayanılması çok güç ağrılara sebep oluyor.

sağlıkçıyım ve birçok ağrı kesiyi, ampulü denememe rağmen tek etkili ve en etkili çözüm majezik.

kızlar siz siz olun asla yanınızdan ayırmayan bu muhteşemi.