naringergedan ın moda ötesi kolyesi

efendim, ayı sözlük üçüncü anadolu yakası zirvesi'nde gerek masanın sol tarafının, gerekse (tahminen) sağ tarafının da büyük ilgisini çeken ve beğeni toplayan, sağı-solu bu ülkede ender biçimde yan yana getiren, karl lagerfeld'den dahi "tarzsın" alabilecek kedili yüksek moda aksesuarı.

haute couture bir parça olduğunu düşünmemden temsili görseli elimizde mevcut değil. naringergedan, kolyesini yine kedili olan bilekliği ile match ederek 2016 aksesuar modasına klasik ama bir o kadar da farklı bir çizgiden yön vermekte.
kolyesini nereden aldığını söylemeyip üzmüştür bazılarını. *
naringergedan gibi bir moda ikonundan beklenen stilde bir kolye. ayrica kolyeyle kombin yapilan kedili bileklik ve ivana sert stili bootyleri de es gecmemek lazim. izindeyiz narin reyiz!
cesur bir takı olması ile dikkat çekmiştir. taşıyabilen saygıdeğer narin'e tebrikler efendim.

(bkz: kedi canını)
kedili kolyesini büyü aksesuarı olarak kullandığını düşünüyorum. bir rahip edasıyla haç tutarcasına bize gosterip üzerimizdeki şeytani durtuleri bir anda kendini dinleyen itaatkâr kölelere çevirmiştir.
naringergedan arkadaşımızın cemil ipekçi olma ihtimali üzerine düşündüren başlık. adamın neredeyse don zevkini tartışacağız, az kaldı.

(bkz: erkek tangası)