neighbors 2

birinci filmde erkek birliğine karşı evini korumaya çalışan mac & kelly'i bu sefer onlardan çok daha dişli olan alternatif, feminist ve epey ısrarcı kız birliğine karşı evlerini 1 aylık satış süresi için ''nezihmiş'' gibi göstermeye çalışırken, yine bol bol absürdlük ve komiklikler içerisinde izliyoruz. kadro ilk filmle aynı olsa da bu sefer chloe grace moretz, selena gomez bu sefer hikayeye katılanlardan.

yine air bag'in eksik olmadığı, birincisi kadar iyi olmasa da yine güldüren bir film ortaya çıkmış. hikayedeki minik sürprizler ve dahası (teşekkürler tanrım!) zac efron'u magic mike modunda görmek için dahi izlenebilir.

trailer ---- spoiler---

geçen filmde öpüp barışan mac ile teddy'i ilk başta düşman olarak görmek hoş olmasa da, sonra geç gelen bromance ile epey güzel toparladılar. dahası, ilk filmde teddy ile başa baş giden pete'in gay çıkması ve bunun hikayeye yön vermesi de ayrı bir hoş olmuş. üzerine bir de tam o tipik ergen tripleri eklenince fena olmayan, yine de güldüren bir film ortaya çıkmış. zac efron'ın sırf şu sahnesi için bile izlenebilir:--- spoiler ---