onur haftası yaklaştıkça artan homofobi propagandası

her sene olduğu gibi bu senede başlatılan gizli propagandadır.sosyal medya ve internet alemlerinde yine ufaktan eşcinsellik hastalıktır doğaya aykırıdır argümanları ramazanın gelmesiyle ahlak ve islami değerlere saldırıyorlar diye zirve yapacak.ekşi sözlük ve bugün eşcinsellik konulu üç başlık popüler konular arasına girmiş. receple şabanın aşkına ramazan engel olamaz pankartına hapis cezası ise mevzu daha da hararetlendi.
açlıktan ağzı kokan,doğu şehirlerinde savaş devam eden,ekonomik krizin yaşandığı ülkesini ibnlerden koruyacak milyonlarca insan yine onur haftasını zehir edecekler.
sikimiz de olamamaları dileğiyle.
canımı en çok sıkan ise lgbti'lerin bu ve benzeri çalışmalara tepki göstermesi. zaten özgür değilsin bu ülkede, bu sene de yürütmeyecekler seni, türbanla da yürümek istesen mermiyi, gazı yiyeceksin. ramazan geçse de, tarih değiştirilse de yürütmeyecekler. sonsuza kadar yürümemeni istiyorlar zaten. boğazını sıkmak, gırtlağını kesmek istiyorlar. kesiyorlar da! bu mücadelenin neresindesin? özgürlük dört duvar arasında, kapalı kapılar arkasında yaşadığın gizli saklı cinselliğin değil. onur yürüyüşü zaten stonewall'ı anmak için düzenlenen bir isyan, bir hak arayışı. bunun için çok bedeller ödendi. bu uğurda yitirilen hayatları düşün. seni kendilerine benzetmeye hakları yok. alışacaklar, buradayız.