otobüste yüksek sesle vaaz veren tip

adana'da yaşanan olay. dinleri elden gidiyormuş gibi, bağıra bağıra dini herkese anlatmaya çalışan, bunu videoya çekip mağduru oynayan üniversiteli tipler. otobüste sohbet ederken gülen diğer kişiler toplumun ahlakı bozuyormuş, ahlak bekçiliğine soyunmuşlar üstelik. ne garip yaratıklar üredi bu son dönemde. otobüsü mü buldun vaaz verecek, git caddede ver, dileyen durup dinlesin. ya da bir yer bul kendine. otobüs ne alaka.bu reklamcıların facebook sayfası da varmış. şikayet ettim.

http://www.facebook.com/%C3%9Cniversite-...

edit: kiril alfabesi desteklenmiyormuş sitede onu şeyyaptık..

feysleri kapatılmış diyecektim sadece..
lan bir gün umarım o kitap elindeyken otobüs ani fren yapar da yere kapaklanırsın veya bir vatandaş tarafından elindeki kitap kenara koyulur ve pataklanırsın. belki aklın başına gelir sümsük!

islam medeniyetinde cinsel istismar,hırsızlık vesaire minimum seviyedeymiş! yalancıyı? keşke minimum olsa da övünsek. böyle kör,yobaz olduğunuz; insanlara zorla fikirlerinizi dayattırmaya çalıştığınız, din sömürücülüğü yaptığınız sürece islamofobiyi arttırmaktan,insanları islam'dan uzaklaştırmaya teşvikten; farkına varmadan görünürde çok benimsediğiniz medeniyeti karalamaktan,yanlış ifade etmekten başka bir boka yaramayacaksınız. her beyanında ayrı geri zekalılık var,ne diyelim bu münafığa.