para karşılığı seks yapmak

oyuncular, mankenler, beden eğitimi öğretmenleri hatta spikerler bile bedenlerini kullanarak para kazanırken bir grup insanda para karşılığı seks yapmayı meslek edinmiştir. aşçı nasıl en güzel yemeklerini yemeden sunuyorsa, bu insanlarda para için sadece en güzel dakikaları müşterilerine sunarlar. bazı insanlar neden buna karşılar, neden bu kadar tepki gösteriyorlar lütfen birisi bana hatırlatsın. nesi yanlış yani bunun? kimseye zararları yok. evet.
devlet dışında kimsenin karışmadığı, sorun yaşamadığı eleştirmediği grup.

vesika tabir edilen belge ile seks yapanlar sgk kapsamında işçi sayılıp vergisini de ödediği için pışpışlanırken; kayıt dışı seks yapıp para aşıranlar ilk kez devlet eliyle ötekileştirilmiş ve düşman ilan edilmiştir. kısaca sorun sende değil bebeğim vesikasızsın diye hor gören devlette. e koskoca devlet bunu yaparsa sıradan vatandaşı neler neler yapmaz. ovvv.
para karşılığı seks yapmak, para karşılığı köpekleşmekten, bankacılıktan, brokerlıktan, tele satışcı olmaktan.... çok daha onur vericidir.

sanayide 10 saat çalışanla, yarım saatte aynı parayı kazananı kıyaslayıp vicdan yapmaktansa, seks işçisi ve sanayi işçisi için kafa tutalacak doğru merciye sallamak daha mantıklı ve vicdanlıdır.
iyidir. hostur. bazen fantazi, bazen gerekliliktir. ha bir de http://t24.com.tr/yazarlar/hande-cayir/toplumun-en-buyuk-yapi-bozumu,11201