patlak kız

bakire olmayan kızlar için söylenir. namus elbette 2 bacak arasında değil,beyinde..nice kızlar bilirim,arkadan alıp alıp,ön tarafı patlatmayıp evlendiği adama namuslu ayağına yatanları mı dersin,bekarlık hayatı boyunca onun bunun altına yatıp,evlenmeden birkaç hafta önce diktiren sahtekarları mı dersin,yoksa tecavüze uğradım ayağına yatıp karşısındakini vicdanlarından vurmayanları mı?

yani bir yandna bentderesi orospularını düşünüyorum,diğer yandan bunları..yok abi bentderesi orospularının ellerinden öperim,hem dürüstler,hem de çok kutsal bir meslekle uğraşıyorlar..

hem kadınlar hem erkekler sağlıksız lan bu ülkede...sırf kendini patlattırdığı için,buna savunma mekanızmaları geliştiren kadında,evleneceği kızdan daha önce kendisi sanki hiç kimseyle yatmamış kalkmamış gibi bakirelik arayan erkekte...

neyse ki gayim,evlenip böyle ikiyüzlülüklerle uğraşmak zorunda kalmayacağım...
şişmiş erkek egosu tarafından darmadağın edildiği sanılan kadının aldığı hal. oysa ki sadece seks yapılmıştır/sevişilmiştir.
am görse el bombası diye bomba imha ekiplerini çağıracak zeka seviyesindeki kişiliğin yoldan geçen alımlı kızlar için sarfettiği kelime grubudur.
hayatım boyunca duyduğum, gördüğüm en iğrenç tanım.