regl olan kadının kanının dışarı akarak kıyafetinden görünmesi

her kadının hayatında bir defa da olsa başına gelmiş, regl kanamasının aşırı fazla olması ve pedlere sığmaması sebebiyle yaşanan çok utanılası ve iğrenç olaydır.

hatta benim bir kere misafirlikteyken başıma geldi. o zamanlar genç bir kadın olmanın verdiği utangaçlıkla o feci boşalımı hissettiğim halde yerimden de kalkamadım. neticeyi görseniz inanamazsınız. bej rengi kadife pantolonum resmen kıpkırmızı olmuştu. eve gideceğimiz zaman duvarın dibinden götüm götüm gidip uzun paltomu giyince rahatladım ama sonrasını tahmin bile etmek istemiyorum. kim bilir ne hale gelmişti kadıncağızın güzelim koltukları. ama ne kadar müthiş bir insanmış ki onca yıldır bir kez bile lafını etmedi. yakın bir akrabamızdı. sağolsun.
kaza sonucu insanın dahi öldüğü şu dünyada, gayet normal başa gelmesi mümkün bir kazadır. mutlaka uyarın ya da daha elverişli birinin uyarmasını sağlayın size tepki göstermek yerine duacı olacaktır.
erkeklerin asla görmek istemeyeceği durum.

(bkz: cnm arkamda bişy var mı bksana)
heteroseksüel erkek bir arkadaşım bu duruma şahit olmuştu. sonra da bana anlatmıştı, "iğrenç, hatırlamak bile istemiyorum, ıyy," diyerek. ben de gülmüştüm tabi.

sonra ben de şahit oldum bu duruma. karşı masamda oturan kızın pembe pantolonunun malum bölgesinde regl izi vardı. ben de gençtim. sanırım regl olmakla ilgili kafamdaki ilk sorgulama o an gerçekleşmişti. regl olmak orta okulda söylenmesi ayıp olan, lisede kızlarla dalga geçilen, üniversitede ise tam olarak ne olduğunun anlaşıldığı bir durumdu benim için. o an sadece utanmıştım. neden bilmiyorum. kız çok güzel hazırlanmış evde, süslenmiş ama o durumuna karşı içimde olması gereken kayıtsızlık o an kafamdaki dogmalara yenik düşmüştü ve utanmıştım. "bu şeyle nasıl yaşıyorlar," bile demiştim biraz araştırdıktan sonra.

şimdi görsem ne uyarabilirim ne de başkasında uyarmasını söyleyebilirim. normal bir kanama durumu aslında. birinin alnı kanasa uyarırsın ama bunu uyaramazsın işte.