rüyanız hayrolsun

uzun bir süre önce iki kere denk geldiğim flash tv formatına muhteşem uyan rüya yorumlama programı. bu işin ciddi ciddi yapıldığını, şöyle mistik bir ortam yaratıldığını ya da ne bileyim ciddi anlamda üzerinde çalışılan bir program yapıldığını düşünseniz babalar gibi bir prodüksiyon ortaya çıkabilecekken herhangi bir mahallede bulunabilecek naciye * ablayı al, koltuk takımının ikili olanına oturt, yanına da fiskos falan ver ve ortaya bu şekilde bir ürün çıkart. bir ara youtube üzerindeki seçmece videolarını izlemiştim ki evlere şenlik. bizim rüyayı boşverin de sizin kafanız hayrolsun.
asdfasdfdsf. komedi la? "program"ı sunan abla ne kafasında, çok merak ediyorum. güne gelmiş gibi. böyle rahat, böyle geniş. asdfasfasdfsadf.

b08b
şunu izlemeden geçmeyin.
annemin acep benim oğlum evlenirmi diyerek aradığı flash tv programı. medyum ablamız ne cevap verdi bilemiyorum ama sonuç ortada. yinede tırnak törpüleyerek program sunan ablayı özlüyorum. paçoz tv programlarına karşı özel bir zaafım var.

(bkz: ünlüler çiftliği)
bir dönemin vazgeçilmezi,emine akkaya sunumu ve denyoluğu ile flash tv'nın gözde programlarından biriydi. o kadar ki bir gece mısır patlatıp yatağımdan turşu suları eşliğinde izlemişliğim vardır.