sesli seks yapan komşu

her öğlen hiç sektirmeden 12-2 arası seks yapan komşudur efendim. akşam da boş durmuyorlar ama ramazan falan dinlemeden öğlen vakti cam açıp anırmalı falan seks yapıyor maşallah bunlar.

taktaktakayoohhhtuktuktakarrgh...

bunun bir de yan komşu olan modeli var ki evladın olsa sevmezsin bunları.

daha bunu yazarken yine başladı şerefsiz...

taktaktakayoohhhtuktuktakarrgh...

azmışlardır efendim. * kapıyı tıklatıp yardım lazım mı diye sormak lazım.
dinlerken çekirdek yememek gerektiği,sağlığın devamı için gerçektir.
bir de öyle komşular var ki bu işi görsel açıdan da destekliyor.perdesiz mutfakta tezgah kullanan komşu çift,çocukluğumda bana kabus olmuştur.
hele kapı, pencere açık yapılıyorsa tek açıklaması vardır. "oohhh sefam olsun konşular. kıskananlar çatlasın."
zorla müdahil olunan özel hayat.
malzemeler:
*su bardağı (tercihen ağzı geniş dibi dar)
*kayganlaştırıcı
*komşu (tercihen seks yapan)

su bardağını ağız kısmını duvara, dip kısmını da kulağa denkleyip handsfree hala geldikten sonra bilin bakalım kayganlaştırıcı ile napiyosunuz?
yabancı dillerin sekste nasıl kullanıldıkları anladığım zamandır. *
onlarda insandır bırakın kırk yılın başı bir olaya girişmişler bari bitirsinler, madem çok uzattılar "prezervatifi yırtılasıcalar!!" diye fetullah güloş bedduaları edip komşunun kapısı çalınarak bir limon istenmelidir. gece gece neyin limonu diye sorarsalar, gece gece mercimeği fırına veriyorsunuz bende limonu salataya sıkacağım dersiniz.

ayrıca; (bkz: sesli otuz bir çeken komşu)
ara sıra üst katımdaki iki üniversiteli ve birlikte yaşayan erkek komşularımdan şüphelendiren seslerdir lakin katlar arası ses yalıtımı yüzünden gay la bunlar deyip kapılarını o sırada tıklatıp 3lüye ne dersiniz beyler diyememekteyim. kulaklarımın yanılgısı da olabilir duyduğum sesler ama lütfen olmadın komşulardan birisi beyaz tenli kel bir ayı diğeri beyaz tenli dalgalı saçlı ve o da tombulken o sesler sadece ayak sesleri olmasın.