sevişilen en ilginç yer

hepimiz en az bir kere kömürlükte seviştik, o yüzden kömürlük demeyeceğim. iç çamaşırı deposu diyorum. adam bok gibi sevişiyordu ve elimle birkaç kez sıvazladım hemen boşaldı. avrupa yakasına taa ebesinin amına gitmiştim sırf bu adam için. çok memnun oldum tanıştığıma, ben hamama gidiyorum gusül abdesti alacağım mesajı geldi sonra. engelleme kararı aldım. geçen hornet’ten yazmış yine gerçek adımı bile hatırlamıyor. bi de 50 tl vermeyi teklif etmişti bana, sigara alırmışım. sigara götüne girsin vereceksen en az 200.
bir keresinde bursa'nın gölyazı ilçesine gitmiştim. göl kenarında gezerken hornetten biriyle mesajlaştık. yerim yok ama sandalım var sandalla açılıp z.kişebiliriz demişti. önce beni öldürüp göle atar diye korktum. tam hayır diyecektim ki nudelarını görünce sandala koştum ve deli gibi kürek çektim. ben kürek çekerken o da bana şey çekti ay neyse seks hikayelerini başka sitede yazıyorum çok spoiler olmasın. özetle cevabım sandal.
çok da ilginç değil aslında ama tren istasyonu, evde seviştiğimiz yetmemiş gibi bir de bana veda etmek için geldiği tren istasyonunda sevişmeye başladık, hikayenin üzücü kısmı bunların hepsinin onu ilk ve son gördüğüm gün gerçekleşmesi, barcelona'daki son günümü böylesine kutsadığın için teşekkür ederim kıvırcık katalan