sevişmek için otele davet eden insan

bohçam hazır peki şu an nerdesin'e, "iş nedeniyle burdayım, otele gelsene; eğleniriz hem iyi masaj yaparım" cevabını veren insandır.

pazarlamacı, ilaç mümessili, dağıtımcı gibi şehir dışı çıkışı yaşanan mesleklerde, otelde kaldığı her saniyeyi boş geçirmemek, böyle anbe an her saniyesini seksle doldurmak isteyendir kendileri. grindr ve growlr'da misafir tanımlı profil kişisinin içi, çoğu kez bu tanımla dolar.
german wings adli alman ucak firmasi ve sabiha gokcene ucuz ucak seferleri sayesinde dusseldorf, munih, solingen ve adi sani duyulmamis binlerce alman koyunden istanbula akan her bir uli, borge, bodo, damian, lukas, ingo vesaire bu kategoriye ornektir.
yeni tanışılan kişiyi direk eve götürmek veya evine gitmektense tercih ettiğim yöntemdir. zira insanların gerçek yüzlerini çok sonradan ortaya çıkabiliyor, bu da tecrübeyle sabittir. koliyi, belki de gecelik kalacak bir ilişki için özelime sokma taraftarı değilim. oteller ayrıca çalışanlarıyla nereden baksan bir güven ortamı sunar. üstüne bir de kazayla kirlenebilecek çarşaf, havlu vs derdinden kurtulmuş oluruz.
istanbul'un hayli turistik bir şehir olmasından mütevelli abes kaçmayacak durumdur. buraya gelen gay turistlerin şehrin ortasında çadır kiralayıp şevişmesi beklenemez sanırım.
evi müsait olmayan kişi olabilir.
yıllar yıllar önce bir arkadaşım anlatmıştı, iş nedeniyle şehir dışındalarmış. beraber yolculuk yaptığı iş arkadaşlarından birine karşı feci şekilde ilgi duymaya başlamış. ama tabii ki açılmamış kendisine. iş gezisinin ben diyeyim beş sen de altıncı gününde yemeğe gideceklerken biri hastalanmış, gitmemiş. arkadaşım da eğlenceli geçen yemekte meraklanıp bir gideyim bakayım demiş, gruptaki (kendisine damat adayı gözüyle bakan) kadınlar off ne düşünceli diye laf atmışlar hatta. her neyse, kapıyı çalmış, odasına girmiş. nasılsın demiş. iyiyim, ama ateşim var herhalde demiş. arkadaşım da dur bakayım diye atlamış, elini alnına koyacağına heyecandan şaşırıp boynuyla göğsü arasında bir yere koymuş. hem temastan dolayı (bu arada hastamız cayır cayır yanıyormuş gerçekten) hem de bir anda kafasına dann eden ne yaptım ben düşüncesi yüzünden tir tir titremeye başlamış. tam sıçtık diye elini çekerken hastamız elini bastırmış. ondan sonra kolundan tutup çekmiş. arkadaşım "şeyyy ben" demesine fırsat kalmamış. çünkü hasta olmasına rağmen gücünden bir şey kaybetmemiş. hastamız arkadaşımı ensesinden kavrayarak yüzüne doğru yaklaştırmış. sonra...

[deleted scene]

...yani bu olay olduktan sonraki sabah arkadaşımın da ateşi çıkmış. hastalık daha fazla kimseye bulaşmasın diye ikisini de istanbul'a geri göndermişler. bir hafta istirahat almışlar.

yani diyeceğim şu, otel odalarında hasta biriyle ilgilenirken dikkatli olmak lazım. insan hastalık kapabilir. nezle, grip, bunlar hep kötü şeyler. aman dikkatli olun, e mi?