sinema tarihinin en iyi öpüşme sahnesi

black filminin öpüşme sahnesi.

--- spoiler ---

görme, duyma özürlü kızımız ve o'nu yetiştiren öğretmeni...
kızımız öğretmeni sayesinde tüm engellere rağmen birçok duyguyu yaşayabilecek hale gelir. sonra, öpüşmeyi öğrenir. merak eder nasıl bir şey olduğunu. öğretmenini zorlar kendisini öpmesi için. öğretmeni sonunda kabul eder ve öpüşürler. sadece ufak bir busedir o. ama anlamı ikisi için de normal bir öpüşmeden çok farklıdır.

--- spoiler ---
elbette iki erkek arasındaki en güzel öpüşme olduğunu düşündüğüm querelle öpüşleri.

02:09'dan itibaren ben iptal.

şu an pat diyince aklıma gelmese de bir the notebook, ryan gosling-rachel mcadams (ki zamamında en iyi öpüşme sahnesi ödülü bile almıştır) ve breakfast at tiffany's'den audrey hepburn-george pephard gelmekte.spiderman de örümcek ağından ters olarak gelen kahraman'ımızın maskesinin burnuna kadar açılarak mart jane yenge ile öpüştüğünü sahne... 69 a geçmeden önce partnerle denenerek test edilmesi muhtemeldir.
spiderman de örümcek ağından ters olarak gelen kahraman'ımızın maskesinin burnuna kadar açılarak mart jane yenge ile öpüştüğünü sahne... 69 a geçmeden önce partnerle denenerek test edilmesi muhtemeldir.
*

bridget jones final mesela? tam da şuanki mevsimlere uygun bir sahne hani. *brokeback mountain'daki 4 yıllık bekleyişten sonraki hunharca öpüşüşüşü olur mu? *

herhangi bir pornodaki öpüşme sahnesi. sonra nolcak bilios en azından.
tabii ki ibrahim tatlıses ve hülya avşar arasında olan.

*