spor salonunda ereksiyon halinde gezmek

bende bu durum pek olmuyor sanırım denizde bikinili kadın görüp erekte olmayan hetero durumu yaşıyorum
diğer sporcular açısından tehdit oluşturan eylem. kaslar ağırlığı uzun süre taşıyınca çabuk yorulur, bu da bir sporcu için sağlıklı bir durum değildir. o yüzden kaldırınca indirmenin bir yolunu bulmak gerekir önce, gel de penise söz geçir.
özellikle halka açık, amacın spor olduğu durumlarda pek yaşamadığım durum. birebir temas olmadığı sürece problem olmuyor, yoksa diğer şekilde üzerimdeki gömleği ya da tshirtü çıkarıp önüme siper ettiğim çok oldu.
bu gibi durumlarda askerlik yaptıysanız mutfakta patates, soğan soyduğunuz günleri hatırlayınız. eğer yapmadıysanız ve hala spor salonundaysanız dumblle bağlayın yada ne bileyim " hadi şampiyon, hadi yavrum uslu dur oğluşum" gibi şeyler söyleyin.

(bkz: tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır)
(bkz: ayı sözlükçüler için faydalı bilgiler)
- hayırdır birader, ne o öyle.
- farkındaysan spor solonundayız. kas çalıştırıyoruz her halde.
- dostum sen kegel egzersizlerini yanlış anlamışın.
çok sık karşılaşılan ve normal karşılanması gerekilen durum. şöyle ki, bunun sebebi "vay adamdaki popoya gel erik gibi" gibi düşünceler değildir. antrenmanın ilk 20 dakikasında erkek libidosunun delice artması dolayısıyla "evdeki kanepeyi kim yaktı ulan acaba?" diye düşünürken kendinizi erekte halde bulabilirsiniz. aldırmayın efendim, spor yapıyorsunuz. kan, ter, gözyaşı, sperm... bunlar doğal şeyler.
bayadır yaşamıyorum. bünye salondaki erkek bedenine doydu zaar. ikili setlerde ve güreş setlerinde bile karşımdakinin erkek olduğunu unutarak spor yapıyorum adetalarca.