spor salonunda ereksiyon halinde gezmek

en sıkıntılı durumlardan biridir. hele ki sırf ağırlık çalışacağınız bir günde, sırf rahat olmak adına iç çamaşırı giymeyip direk şortu çekip alta çıktıysanız idmana kabarıklığı belli etmemek adına ismail türüt misali terleyip, 5 kg verebilirsiniz.

spordaki kaslı ve seksi adam : skvsa, pisuvardaki siyah kil 2:psk2

skvsa: ya bench press basacağım da psk2, bi yardım eder misin koç.
psk2: aa tabi.

sehpaya gidilir. sehpaya yatan adamın ardından, arkasına geçen psk2 adamın önündeki kabarıklıktan etkilenmiş, bar yerine o kabarıklığı tutma hayallerinde gezerken kendi önündeki kabarıklığı engellemeye çalışır, bar kaldırmaya hiç yardım etmez. keza indirmesi gereken kendi kabarıklığıdır önce. bir bağırışla irkilir...

skvsa: olum barı tutsana lan, üstüme düşürücem!!!
psk2: aaa pardon abi...

işte böyle.
bende bu durum pek olmuyor sanırım denizde bikinili kadın görüp erekte olmayan hetero durumu yaşıyorum
diğer sporcular açısından tehdit oluşturan eylem. kaslar ağırlığı uzun süre taşıyınca çabuk yorulur, bu da bir sporcu için sağlıklı bir durum değildir. o yüzden kaldırınca indirmenin bir yolunu bulmak gerekir önce, gel de penise söz geçir.
özellikle halka açık, amacın spor olduğu durumlarda pek yaşamadığım durum. birebir temas olmadığı sürece problem olmuyor, yoksa diğer şekilde üzerimdeki gömleği ya da tshirtü çıkarıp önüme siper ettiğim çok oldu.
bu gibi durumlarda askerlik yaptıysanız mutfakta patates, soğan soyduğunuz günleri hatırlayınız. eğer yapmadıysanız ve hala spor salonundaysanız dumblle bağlayın yada ne bileyim " hadi şampiyon, hadi yavrum uslu dur oğluşum" gibi şeyler söyleyin.

(bkz: tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır)
(bkz: ayı sözlükçüler için faydalı bilgiler)
- hayırdır birader, ne o öyle.
- farkındaysan spor solonundayız. kas çalıştırıyoruz her halde.
- dostum sen kegel egzersizlerini yanlış anlamışın.
çok sık karşılaşılan ve normal karşılanması gerekilen durum. şöyle ki, bunun sebebi "vay adamdaki popoya gel erik gibi" gibi düşünceler değildir. antrenmanın ilk 20 dakikasında erkek libidosunun delice artması dolayısıyla "evdeki kanepeyi kim yaktı ulan acaba?" diye düşünürken kendinizi erekte halde bulabilirsiniz. aldırmayın efendim, spor yapıyorsunuz. kan, ter, gözyaşı, sperm... bunlar doğal şeyler.
bayadır yaşamıyorum. bünye salondaki erkek bedenine doydu zaar. ikili setlerde ve güreş setlerinde bile karşımdakinin erkek olduğunu unutarak spor yapıyorum adetalarca.
sırf salona bu yüzden gitmiyorum. bir sürü kaslı adam woah!
spor salonunda göbekli erkek veya bear olmadığı için yaşayamadığım durum. göbekli olanlar vardı ama onlar da genelde tipim değildi. hep kaslı tipler var, hiçbirinin göbeğinde uyuyamazsın.
valla işini ciddiye alanların bulk dönemine denk getirirseniz mis gibi göbüşler görebilirsiniz. kas + göbüş bir arada hem de tam kararında. ben bu dönemde genelde gözlerim yerde geziyorum salonda sjjskskdkd. imkanı yok çünkü o manzarada kalkmamasının. e herkes bilir ki kalkmışla ölmüşe çare yok. yahut kalkanın imanı olmaz. ve daha bir sürü şey.
kasıtlı yapılıyorsa ve özellikle de teşhir ediliyorsa tacizdir aga, net.