starbucks fakiri

tek kahveyle akşam eden, bu esnada wi-fi'den internetini kullanan, telefonunu şarj eden; 100 küsür adamla buluşan beğendikleriyle devam eden beğenmediklerini gönderen ortam işgalcisi.

konulduğu yerden saatlerce hareket etmediği, sabit bir şekilde durma konusunda mükemmelliği yakaladığı da bazı vakalarda varittir.
(bkz: beni kategorize etme)

starbucks fakiri bile olamadık, simit sarayı olaydı iyiydi.
caffe nero daha ucuz bence fakir olan oraya gitsin. starbucksa giden varsa kahve dünyası ve caffe nero ya göre ayrıcalıklıdır bence.
etiketlere takılan insan grubu. zira türkiye'de starbucks hala elit olma standardı olarak kabul edilmektedir. overrated olmasından hiç bahsetmiyor bu tür insanlara akıl fikir diliyorum.
bir kahve ile haftanın iki günü ikişer saatten özel ders vermişliğim vardır.
hem fukara hem ders veriyor
valla elit mi görünürüm, fakir mi görünürüm s..imde bile değil ama her 20 dakikada başınıza gelen garsonların olmayışı, çay bardağıyla filtre kahve diye 2si bir arada servis edilen kafelerden bir nebze daha iyi kahvesi olması, fiyatlarının emsallerine göre daha uygun olması benim için tercih sebebidir.
aynı zamanda bol kalorili karışık seçenekler yerine sade americano, filtre kahve ya da espresso tercih edip fit yaşama göz kırpandır.