tayyip erdoğan'ın grup yorum şiiri okuması

bugün yaşanmış skandaldır. yapacağın konuşmayı ona buna emanet edip, danışmanın gazıyla gemini yürütürsen olacağı budur diyerek sesli gülüyoruz. insan özelliklemi yapıldı acaba diye düşünmeden edemiyor. danışmanlar bu kadar gerizekalı olamaz çünkü. ben grup yorum üyelerinin yerinde olsam rte'ye dava açardım. vakti zamanında bizzat grup yorum üyelerini terörist olmakla suçlayan başbakan ne gibi bir savunma yapacak merak içindeyiz...

ps: budamı gol değil?
çav bella'yı nasıl okurdu acaba diye merak ettiren olaydır. şiirde yer alan devrim kelimesi vatan kelimesiyle değiştirilerek okunmuştur. kağıtta da bu şekilde miydi bilmiyorum, yüksek ihtimalle elinde orijinali vardı ama anlık bir şekilde bu kelimeleri kendisi değiştirdi kanaatimce.
başbakanın ironi aşkına örnektir.


sen ki koskoca başbakan yanında onlarca da danışman yine de böyle bir saçmalığa imza at ilahi komedya
amedli çocuklar başbakanı faka bastırmış.. farkında olmadan grup yorum'un 'marşlarımız' albümünde kızıldere türküsünden önce seslendirdiği devrim şiirini okuyan başbakan bakalım ilerleyen günlerde hangi ataklarıyla bizi şaşırtmaya devam edecek..
erdal eren'in mektubunu okuyup göz yaşı dökmesinin yanında hafif kalacak bir eylemdir. alparslan türkeş de partisinin bir kongresini nazım hikmet'in dizeleriyle açmıştı bir zamanlar. takiyenin sonu yok tabi. ama mektup gerçekten zirvedir!