tiksindirme terapisi

eşcinsel kişi bir sandalyeye bağlanır, karşısına bir ekran konulur, ekranda kendi cinsinden çıplak insanların fotoğrafı gösterilir, görüldükçe elektroşok veya mide bulandırıcı sıvı verilir, kusması sağlanır. karşı cinsinden çıplak insanların fotoları çıktığında ya bu tür şeyler yapılmaz ya da hoşa gidecek parfüm, müzik tarzı şeyler ortama sunulur. bir çeşit şartlı koşullandırma yapılarak eşcinseller pavlov köpekleri olarak kullanılırlar. bu son derece dahiyane yöntem ile eşcinseller sadece eşcinsellikten değil, hayattan dünyadan doktorlardan tıp biliminden insanlardan bunlara izin veren ailelerinden, herşeyden tiksinmişlerdir, aversiyon terapisi alan kişilerde intihar oranı dramatik yükselişlerde bulunmuştur.
nazilerin mucidi olduğu bilim dışı deney.zamanın da eşcinsel esirleri tedavi etmek için gaddar ss doktorları elektrik ve suya batırıp çıkarma gibi vücudu şoka uğratacak uygulamalarla tedaviyi denemişler başarılı olamamışlardır.lakin bu tedavi halen dünyanın çeşitli yerlerinde uygulanmaktadır.
deneyin saçmalığı cinsel kimliği şiddet içeren ve görsel uyarılarla değiştrmeye çalışmakta yatar.bu yöntemin tersini uygulayıp heteroseksüel bir insana işkence esnasında karı cinsin resimleri gösrerip eşcinsel yapılabilirdi.biraz kafası çalışan her eşcinsel bu saçmalığa inanmaz ve hasta olmadığını anlar.