tiyatro karnaval

cevahir avm'nin hemen yanında mecidiyeköy'de bulunuyor. kendi oyunlarının yanı sıra birçok tiyatro grubuna da ev sahipliği yapıyor. drama, diksiyon, fotoğraf, resim, dans dersleri, konservatuvara hazırlık sınıfları ve bireysel koçluk konularında da eğitim veriyor. resmen okul.

web; http://www.tiyatrokarnaval.com/
bu filmi görmüştüm adlı oyunla beni benden almış olan tiyatro. küçük ve sıcacık ortamıyla izlenilen oyunlar daha da zevkli hale geliyor.
şehir tiyatroları oyuncusu, yönetmeni ve eski yöneticilerinden tolga yeter ve yine tiyatrocu olan eşi yelda serbes tarafından hem kendi profesyonel oyunlarının hazırlayıp sergilendiği, hem konuk özel tiyatrolara sahnesini açan, hem amatörce eğitim alıp bu işi hobi olarak yapmak isteyen 3 yaşından 70 yaşına kadar herkese sonsuz sevgi, ilgi, eğitim, sabırla kollarını açan, aile sıcaklığını yaşadığınız, hep anlatmak istediği bişeyleri olan, konservatuara hazırlık kurslarında çok başarılı bir eğitim veren, kurumsal firmalara, üniversitelere, lise ve ilköğretim okullarına drama dersleri, diksiyon, güzel konuşma v.b. eğitimleri verip yanısıra yılsonu gösterisi için oyun çalışmaları yaptıran, bu filmi görmüştüm, tuzak, newton, medeniyet tiyatrosu gibi mükemmel oyunlarla geçen sezon seyircilerine ulaşan ve yine geçen sezon ünlüler okulu ve sevgili hikayeler adlı 2 farklı amatör grubunun hazırladığı oyunları sergileyip büyük alkış toplayan , yeni sezona gümbür gümbür iki yeni profesyonel oyun ve ilave amatör oyunlarla hazırlanan, saatlerce birarada bulunmaktan zevk aldığım dostlarımla buluştuğum 2. evim.