toplu tecavüz

en son hindistanda bir grup erkeğin bir otobüste, sevgilisinin gözü önünde bir kadına uyguladıkları vahşet.
tecavüze uğrayan ve şiddet gören kadın hayatını kaybetti.
tecavüzcülerin yargılanmasına başlanan hindistanda, her 20 dakikada bir kadın tecavüze uğruyor.
konuyu sulandırmak istemem ama şu futbol-maç yorumu yapılan programlar var ya bir masa etrafında bir sürü denyo tip bir arada. bir keresinde dalmışım izledim öyle. toplu tecavüz timi gibiler cidden.
yolcuların yoğun olduğu saatlerde metrobüslerde ve otobüslerde maalesef gerçeklemesi mümkün olabilecek olay
hindistan'da, şiddet karşıtı fikirleriyle tanınan shiv sena partisi, kurucusunun doğum günü sebebiyle, bombay sokaklarında kadınlara, kendilerini tecavüzcülerden korumaları için bıçak dağıttı.
bir parti yetkilisi, hükümetin bu tür saldırıları engellemekte yetersiz kaldığını belirterek, "ister sebze meyve kessinler, isterse kendilerine uzanan eli" ifadesini kullandı.
bu partinin kurucusu daha önce kadınlara çantalarında ruj yerine bıçak taşımalarını salık vermişti.
fiddy 'nin dünkü programında kedilerin çiftleşmesini benzettiği olay. kediler bu şekilde çiftleşiyolarmış gerçekten de. bir dişiyle güçlerine göre sıraya girmiş bir çok erkek kedi çiftleşiyormuş. kedi kaçmasın diye de ensesinden ısırıyormuş. *
sibel tüzün'ün beni bağlamaz klibiyle türkiye'ye gelen fetiş (ip vb. kullanarak bir yere bağlama ağırıklı olarak tanık gösterilebilinir.) kültürünün ardından fatmagülün suçu ne adlı televizyon dizisiyle de türk halkının zihinlerine kazınan gangbang kategorisi altında incelediğimiz cinsel ilişki türü.