toplu ulaşım araçlarında inadına sevişen çift

kendi mahallesinde evinde şurda burda korkudan, mahalle baskısından el ele bile tutuşamıyorken toplu ulaşım araçlarında, sokakta şurda burda açılıp saçılan ilişki leveli atlayan ikilidir.

bir yandan öpüş alıp verip, bir yandan da oynaşırken; çevresindekilerin onları izleyip izlemediğini kolaçan ederler, bu bastırılmış bir araya gelememe asosyalline yönelik ikili bir başkaldırıdır aslında. göze batmaları nedeniyle haklarında kontra görüşler ortaya atılmış, "canım, sıkı sıkıya sevdiceğine sarılmana gerek yok kimse saldırıp onu elinden almayacak * şeklindeki toplumsal teori oldukça kabul görmüştür.
sokak ortasında, toplu taşımada öpüşüp yiyişen gay çiftler hala şehir efsanesi çoğumuz için. izmirdeyseniz, en fazla elele yürüyen çiftler görebilirsiniz kıbrıs şehitlerinde.
public sex yapın dediysem bu kadar ileri gidin demedim ya . tamam öpüşüyorum siz de öpüşün de lan ben yapmadan yapanı öldürürüm . henüz cesaret etmediğim eylemdir .
toplu tepkiyi hak eden insanlardır. kimseğğ sizin yiyişmenize seyirci kalmak zorunda değil *. bu yaptığınız çevrenizdekilere "hey milet biz toplum içinde size saygı duymaksızın ve aldırmaksızın yiyişiyoruz ve siz umrumuzda bile deyılsınız" anlamına geliyor yani haa bi de şu var sizi görenler "ay ne kaa romantik" demiyorlar "vay orospu ve gavat" diyor yani *
kavga çıksa koşa koşa izlemeye gidecek insanımız tarafından sebepsizce onaylanmayan çift. başlıktaki sevişme mübalağ tabi en fazla oynaşıyorlardır. ne zararları var anlamadım ben açıkçası.