türk gay eklemem

bir mesajlaşma başlangıcı. ismail grrbehr washington çakma isimli bir profil, türkiye'de yaşayan bir eşcinselden arkadaşlık teklifi aldığında bu yanıtı vermiş ve devam etmiş. "eşcinselliğin bastırıldığı yerlerden özellikle orta doğudan davet kabul etmiyorum, bakmak güzel ama deliler" gibisinden bir şeyler. sanırım türkiye ve çevre çoğrafya ile sıkıntısı var. uzun yılların tecrübesi ona sadece ırkçılığı öğretebilmiş. isminin ismail oluşu da ayrı bir ironi tabi. ayrıca ırkçılık zaten tiksinçken bir de bunu bir eşcinsel yaptığında daha bir kuskunç duruyor.

http://ayisozluk.com/lnk/a9f1dd

henüz "arkadaş olarak ekle" butonuna basmış birine empati kurmadığı ve daha önceki tecrübelerinden yola çıkarak önyargıları olduğu için birilerini suçlamayı doğru bulmuyorum.

yukarıdaki açık şekilde profili ifşa edilen şahıs daha önce yüzyüze tanıdığım arkadaşım, bence kendisini tanısanız bu giri leri yazdığınız için üzülürdünüz.
herhangi bir ırkçılık görmediğim sözdür.ortadogulu ibneler olarak girdiğimiz bunalimlardan çok zorçıkıyoruz.cikanlarimiz da ise derin marazlar bırakıyor.bir çoğumuz hala evliliği düşünüyor.ifsa edilen arkadaş demek ki daha önce kötü şeyler yaşamış ve artık ortadoğu ibnesiyle herhangi bir şey yaşamak istemiyor.kelimelerini gayet kibar seçip kullanmış.ortada ben ötekilestirici bir tanım görmüyorum.''kilsizlar ve zayıflarla ilgilenmiyorum'' gibi bir cümle.
kötü olan profilin ifşa edilmesi.
" sen kim köpeksin de beni eklemiyorsun. ekleyeceksin. en çok beni ekleyeceksiniz!1!!!!!!1!" şeklinde cevap vereceğim tepki.*

şaka lan şaka tonla türk gay ekleyen insan var ona yönelirim, ayrıca lafa bakarım laf mı diye insana bakarım insan mı diye. bu abinin içi gibi dışında çirkin. "kusura bakma ama fizibilite olarak çöp hükmünde olan beyleri zaten ben eklemem aşgum hadi güle güle." der olay mahallinden ayrılırım.