tuvalette kitap okumak

sıçma işlemini daha zevkli hale getiren eylem. durum bir süre sonra vahim bir hale gelebilir ve siz kitapsız, dergisiz sıçamaz hale gelirsiniz. bacakların uyuştuğu, klozetin kıçta iz yaptığı tecrübeyle sabittir.
kitap okurken kendinizi daha da kaptırabilirsiniz böyle bir durumda. bunun yanında telefonda kullanılabilir ki ben genelde tuvalette işim bittikten sonra yarım saat boyunca ayakta duvara yaslanarak telefonda gezinmeye devam ediyorum. oranın havası bir başka oluyor. ara sırada aynaya bakarak kendi kendine gülmek de var. sonra napıyorum ben ya manyak mıyım yarım saat olmuş diye çıkıyorsun tuvaletten.
kitapsız ve telefonsuz tuvalete girememe gibi sonuçlar doğurabiliyor. ben kitaptan kurtulmak için telefon kullanmaya başladım. şimdi de tuvalette telefon bağımlısıyım. bir sonraki aşama laptop veya tablet olacaktır muhtemelen. çünkü telefon yetmiyor artık.
bir şeyler okumak benim de hoşuma gider genelde kitaplarıma wc de başlarım hikayeye kapılırsam çıktıktan sonrada devam eder bitesiye kadar elimden bırakmam.
wc'de kitaplığı ve mizah dergisi filesi olan biri olarak tavsiyelerim:
defter kalem de bulundurun.
duşa girerken pencereyi açmayı unutmayın.
oda parfümü fısfıs aparatı oturduğunuz yerden ulaşılabilecek mesafede dursun.
sigara da içenler küllük koysunlar. yoksa tuvalet kağıdıyla dolu çöp kovası tutuşuyor. ya da klozete atmaya çalışırken poponuzun büyüklüğünü hesaplayamayıp kıçınızı yakıyorsunuz.
ev arkadaşlarınıza sulu yemek yedirmeyin.