ustanın hikayesi

(bkz: yalamaya inanmak)
not : izlemediğim 'hikaye'.izlemeyi de düşünmüyorum açıkçası.bana nefret ettiğim aciz popüler kültür kuklası insansılardan daha fazla nefret etmek dışında bir şeyler katacağını düşünmüyorum.sadece yayınlanmadan önce kısa bir bölümünü gördüm.o bile yetti.
siz de izlemeyin.bakın,hangi tarafta olduğunuz farketmez.bu adamın tarafındaysanız,ölen insanların çığlıklarıyla dolu bir dünyada bu insanları umursadığını söyleyen hatta onlar için ağlayan bir insanın bu olaylar olduğu esnada aslında aklının hala çizilen karizmasını kurtarmak için çalıştığını belgeleyen megaloman şovunu izleyerek gündem değiştirmesine destek olmayın.en azından bu kadar insanlığınız kalsın.
bu adamın tarafında değilseniz,zaten izlemeyin.durduk yere sinirlerinizi germek, zaten boktan olan bir dünyada daha da boktan dakikalar ya da saatler geçirmenizden başka bir halta yaramayacaktır.
yalakalıkta zirve. yalamalığın dibi resmen.
hangi kanalda yayınlandığından amacının ne olduğu belli olan hikaye. adı ustanın hikayesi değilde "hikayelerin ustası" olmalıydı.
hangi kanalda yayınlandığından amacının ne olduğu belli olan hikaye. adı ustanın hikayesi değilde "hikayelerin ustası" olmalıydı.
canlı yayın reklamıdır.dikkate almaya bile gerek yoktur.sonuçta bütün reklamlar gibi bu reklamda yalan ve abartılarla doludur.
röportajı olan bazı ünlülerin sahnelerinin kesildiği belgesel*. nisan ayında çekimi yapılmıştır. gezi olaylarına destek verenlerin görüntüleri çıkarılmıştır.

(bkz: gülben ergen)