vapurda içki avına çıkmak

zaman gazetesinin yaptigi " büyük gazetecilik" olayi. "18:30 beykoz alem vapuru" baslikli haberde, içki içen bir grubun fotografi yayinlanmis ve bu kisiler hedef gösterilmistir. acaba, "vapurda içki içmek milli degerlerimize aykiridir" diyip olayi görmezden mi gelsek?
tipik zaman gazetesi haberi. mezuniyet törenlerini vapurda kutlayan bir grup lise öğrencisi için de aynı haberi yapmışlardı. hatta haber değeri olması için biraz da aksiyon eklemişler. 1 öğrenci fenalık geçirmiş aşırı alkolden ölümden dönmüş falan. ne skandal ne skandal. adamlar çok iyi çalışıyor. yobazlığı normalizasyon işlemleri tıkır tıkır yürütürken, doğal kabul edilene de anormalizasyon süreci uyguluyorlar. 4-5 yıl içinde attıkları tohumların neticelerini alacaklar. alkol avına çıkan genç müslümanlar bu günahkarlara oracıkta cezasını verecek ve bir kez daha şeiratın kestiği parmak acımayacak. amin.

http://www.zaman.com.tr/newsDetail_getNe...

edit mezuniyet değilmiş, 19 mayıs gibi zaten lanetli bir günmüş. ayrıntı haberin içine iyi gömülmüş. tebrikler.
zaman gazatesinin, en kısa zamanda istanbul semtlerinin sahil kısmında da pusuya yatıp türbanlı kızların yiyişmesini hedefine almasını bekliyorum.