work bitch

britney spears'in 8.stüdyo albümünün çıkış teklisi. her zaman ki pazarlama stratejisi dahilinde çıkış tarihinden erken sızmış bulunmakta ortamlara. prodüktör koltuğunda will.i.am oturmakta, söz yazımında spears'ta bulunmuş. ilk dinleyişte kolay yakalayabiliyorsunuz şarkıyı, piyasa şarkısı kısacası. bakalım lady gaga ve katy perry'e göre nasıl bir tepkime görecek britney ırıspısı.

oldukça fazla ingiliz aksanıyla bezenmiş, seksimsi şarkı. geliyorum, bekleyin tarzı havalarında. çok iddialımsı gibi. klibini de merakla bekliyoruz. *
plak şirketinin "bakın scream and shout deli gibi sattı, şimdi naaptı britney orda? şarkı söylemedi konuştu, çakma bir ingiliz aksanı kullandı, edm aşırması bir müziği de arka plana koyduk mu, ooooh gelsin satışlar" mantığıyla yaptığına inandığım şarkı benzeri sesler bütünü.
resmi videosu yayınlandı:soft bdsm'den lezbiyenlik'e; s&m fetişlerinden şiddet sahnelerine kadar heyecan uyandırıcı. rihanna, lmfao ve madonna'nın daha önce yaşadığı +18 krizini teğet geçeceğini düşündüğüm görsel hayli başarılı olmuş.
yalnız burada britney bahsettiği work çalışın, didinin anlamında work değil daha çok kıçınızı kaldırıp egzersiz yapın, seksi gözükün ve zengin adam avlayın, yani gold digger olayıdır.