world_record_egg

instagram'ın en çok beğenilen fotoğrafı için başlatılan bir rekor denemesi ile şuan 47 milyon 300 bin küsür beğeniye sahip olan basit bir yumurta fotoğrafına sahip hesap.

"lets set a world record together and get the most liked photo on ınstagram. beating the current world record held by kylie jenner (18 million)!"

mesajıyla dünya rekorunu elinde tutan kylie jennerın kızı stormi webster'in fotoğrafını geçmeyi hedeflediler ve yaptılar. kylie'de sıcak asfaltın üzerinde yumurta kırarak bunu protesto etti geçen gün.kylie'nin 18 milyon beğeni alan fotosu
bir egg kadar olamadik ...
4 ocak'ta kylie jenner'a tepki olarak kurulan ve paylaştığı resimlerle bugün itibari ile 65.000.000 beğeniyi alarak kısa sürede en çok beğeni alan fotoğraf, kısa sürede en çok takipçi kazanan instagramer ve instagram'ın en çok beğenilen fotoğrafı ünvanlarına sahip olan tek hesaptır.

ilk paylaştığı fotoğraf ise şu an 51.000.000'luk beğeniyle zirvede. ayrıca hesabın tamı tamına 9.000.000 takipçisi bulunmaktadır. bu olayların hepsi sadece 21 günlük süreç içerisinde gerçekleşmiştir.