yakışıklı erkeklerin hayatına imrenerek bakmak

onları seviyorum, onların adına seviniyorum, ve öyle bir hayatım olmasını arzuluyorum. ama gerçekçi olunca moralim bozuluyor. onlara layık olmadığım için.
bu konuda farklı düşünüyorum ben. hayat kaybediş üzerinedir çünkü herşey gelip geçici. bu bakımdan, kimsenin hayatına imrenerek bakmıyorum ben.

haliyle, yakışıklı olan kişiler yaşlandıkça depresyonu daha derinden yaşıyor olmalılar çünkü onların kaybettiği şeyin sayısı oldukça fazla.

meseleye başka açıdan bakarsak da yakışıklı tipler bir şeyi genelde kolay elde eder. ve çabalamayı, emek vermeyi vesaire pek bilmez. tip bozulunca da sudan çıkmış balığa döndüklerini düşünmekteyim. entelektüel açıdan da genelde oldukça vasat ve yüzeysel oluyorlar.

son olarak, yakışıklı tiplerin partner sayısı da çok olur. bu durum da cinsel yolla bulaşan hastalık sayısının fazlalığı demek. yoksa ispanyollar hepimizin favorisi.
bizim sayemizde popülerliğinizi devam ettiriyorsunuz. yoksa herkes sizin gibi yakışıklı olsa neden sana baksın di mi? yaşasın çirkinler!!!!. hoş ara sıra imrenmiyor değilim. lütfen yakışıklılar popüler kalmanızın bedelini bazen bir iki çirkinle birlikte olarak ödemelisiniz bence. :d
yunan atasözünün söylediği gibi: "güzellik, güzel bedenden değil; güzel işten doğar."

güzellik kısa süren zenginliktir.