yalancı bear

hem yalancı hemde bear olan şahsı muhterem ( bunlardan okadar çok varki)
sözlükte kendi kendini hoşlayan kişiden sonra yalancı olan bearların varlığı insanı iyice meraklandırıyor. yalan rüzgarı gibi oldu sözlük birden.
t-shirtünü, gömleğinin içine yastık koyan özenti kişiler için olabileceği gibi, vücudunun su toplaması sonucu kilo aldığını sanan kişiler için de kullanılabilecek tabir.
__ayı prototipinde olmamasına rağmen çeşitli lokal bölgelerinde kullanılan kollojen dolgularla fiziksel ayılığı sağlanmış kişi.
__eşcinsel olduğu için doğuştan yalan söyleyebilme ve rol yapabilme yeteneğine sahip olduğunu düşünen bear. dikkat bunların evli olanları daha tehlikeli ve profesyoneldirler.
görüntü olarak yalancı bear ise konumuz; ayı olmanın bir yaşam tarzı olduğunuz düşünüyorum, nedense bunu hiç bir zaman göbekle eşitleyemedim. doğrucu bear göbekli olansa ben yalancı ayuyum...bear arkadaşlarım tanıdığım bir çok insandan daha doğrucu kişilikten bahsediyorsak
nasıl bir şey acaba? kılsız filan mı, ya da göbeğim var deyip kuru götlü mü çıkıyor. aklıma yalancı tavuk göğsü tatlısı geldi. yalan gerçek demem tatlı dedin mi akan sular durur. bi koşu a101'e gidip tatlı alayım da nefsimi körleyeyim.