yaşamayanlar

türkiye'nin ilk vampir dizisi. blu tv de yayınlanacak olan dizinin başrolde kızıl bomba elçin sangu ve birkan sokullu var. 10 bölüm yayınlanacakmış. merve boluğur da olsa tadından yenmez. zira bence merve boluğur elçinden daha vamp bir kadın.
https://www.tvaktuel.com/yasamayanlar-di...
lise yıllarında fantastik bilimkurgu vampir hikeyeleri yazıyordum türkiye adına sevindim ama alacakaranlık çakması bişey olmasın lütfen
türkiye'de çekilen ve türk oyuncuların oynadığı vampir dizisi. ancak dikkatimi çeken şey oyuncuların neden yabancı isim kullandıkları:

elçin sangu, dizide en büyük isteği tekrar insana dönüşmek olan “mia” adında etkileyici bir vampiri, birkan sokullu, iyi kalpli vampir “numel”i, kerem bürsin ise “dmitry” rolünü canlandırıyor.
tanıtımı hiç fena olmamış dizidir.... (bkz: selma ergeç) sarışın olmuş ama değişik olmuş
bu kerem bey nedense bütün yapımlarda çok yapmacık duruyor. rol yapma yeteneği sıfır bu herifte resmen. fragmanda bile gösteriyor kendini buram buram. kızlar fena olmuş ama hiç biri merve boluğur'daki havayı yakalayamamışlar. şu diziye merve boluğur'u da almalılar kesinlikle. kadın doğuştan vamp bir kere. offf ki ne off
şu resme bakın ve fikrinizi söyleyin. merve mi daha vampir yoksa elçin mi?
vampir furyası geçeli çok olmadı mı ya?bizimkiler her zamanki gibi dünyayı geriden takip etmekte..
beyaz soluk teniyle başrolde olmasa bile dizide kesinlikle farah zeynep abdullah yer almalıydı zannımca. çok başarılı bir vampir olurdu.