yataklıdan rahatsızım

adına da derler seks...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/227028...

üzerine uzun uzun yorum yapmak gibi bir güdüm var, kenarda hevesle bekliyor. ama tabii ki gündem değiştirmekten başka hiç bir amacı olmayan bir açıklama. ama eminim destekleyeni de vardır. bizim gibi sazan gibi atlayıp "n'oluyosunuz" diyeni de...

ama ilk okuduğumda, saftirik bir ateist olarak ağzımdan arapça bir şeyler çıkmaya çalıştığı durumunu yadsıyamayacağım. ne de olsa her türk mazluman, yok müslümhan, ya da her neyse ondan doğar.
insanların namusunu apış arasında arayan ve tanımlayan cemmatçi götü modundaki insanların sadece uçkur sevdaları ve bastırılmış cinsel arzuları sebebiyle takıntı yarattıkları durumunu beyan etmeleridir.
treni geçtim o gençlik kamplarında ben de bulundum. ee tabi milleti de kendiniz gibi uçkur sevdalısı sanarsanız korkarsınız. halbuki bu gençler "kızlı-erkekli" bir arada gayet de bulunabilirler.
valla hocam bu durum bizi (lgbt bireyleri) bozmaz.. hatta işimize bile gelir. biz her türlü, yatakta, ayakta hatta koridorda ekmeğimizi çıkarırız..
asıl heteroların, "hacı, trenleri, otobüsleri, okulları, hayatın her alanını haremlik selamlık olarak ayıralım ayırmasına da, sonra millet birbirini sikmeye başlayınca ne olacak?" diye sorması lazım.
yani lafın kısası, şimdi onlar düşünsün..

(bkz: genç heteroseksüeller rahatsız)