yazarların ilginç iş deneyimleri

şoför torunu olmamdan mütevellit ileride it kopuk hergele olmamam için çalışmazsam beni bekleyen potansiyel gelecek hakkında ailemce ders niteliğinde olması beklenen bir deneyimdi, muavinlik yapmıştım, 15 yaşımın yaz tatilinde başımdan geçmişti, ilk iş deneyimimdi. yakışıklı abilerden ücretin yarısını alıp, beğenmediklerime üste kalanı kakalıyordum. farklı fiyat uygulaması çaktığım ayyuka çıkınca da zaten ben ailem istediği için buradayım demiş ve kovulmuştum. dedeme de senin torundan bir cacık olmaz denmişti, dedem de beni kalaylayıp hadi siktir git pezevenk demişti. bana sağladığı yararlardan biri garaj abilerinin seksiliğini ve muavin piçliğini öğrenmem olmuştur.
sanayide takoğrafcıda çalıştım. takoğraflara takılan kartlara çip yapıştırıyordum.
ipek gibi yumuşak bir insan olarak demircide çalışmak zorunda kalmam * o demirlere vurulurken çıkan sesten, kesilirken oluşan gürültüden o kadar rahatsız olup hicbir şey yokmuş gibi davranmak... sanırım orada demirler değil benim kişiliğim şekillendi *
"oto yıkamacılığı"; "avukat katipliği" bir de bazıları ile sadece iş odaklı yaptığım oral seksçilik.
ismini vermek istemediğim * bir porno sitesinin arayuzunu turkcelestirdim. ayrıca site, proje sonrasında uzun süre linkedin'de "çevirmen" geribildirimi vermediğinden eş dost arasında "pornstar" olarak nam salmıştım.