yurtdışında türk sevgili yapmak

zenginleşsen de alıştığın için ekmeksiz doymamak gibidir.
suyun kaynağına gidip yine de paket su satın almak gibi bir şey.
ortak dertleri omuzlamakta daha samimi gözüktüğü için koşullar elverişliyse yüksek olasılıklı olaydır.
batı karadenizli olmasından iyidir
(bkz:penis haritası)
korku filmi gibi. bir şeyden kurtulduğunu sanıyorsun ama aynı şey tekrardan başlıyor. kendi rızamla böyle bir şey yapmayacağım için, bu durum olsa olsa kafama tabanca dayansa yaşanır.

ispanya'ya gitsem ve orada bir türk erkek bulsam, gider intihar ederim. kaba saba, ataerkil kafadaki tiplerden yorulduğumdan herhalde.
bu konu nereli oldugunla degil ne kadar ici dolu bir insan olduguyla alakali. turkiyenin nerede bile oldugunu bilmeyen, kendi sehri veya eyaletinden disari cikmamis, genel kultursuz, bilgisiz bir yabanciyla olmaktansa, kafa olarak cok daha iyi uyuasabildigim ve turk olan biriyle olurum. olaya gorunus acisindan bakiyorsaniz yapmayin turk sevgili, cok daha iyi tipte, seksi erkekler var. iliski cinsellikten oteye gecer mi bu tartisilir tabi.
sevgili olunmuş ise kafalar ve bedenler uymuştur. hangi milletten olduğundan bağımsız, keyifle hayatın tadı çıkartılabilir. durumun artısı anadilde sohbet edecek birine sahip olmak da olabilir.
yabancı dilin gelişememesinin bir nedeni olarak sayılabilir.

kanada’da biriyle “blind date” yapmıştım. foto bile istemeden gittim buluştum. sürekli aldatılmaktan şikayetçiydi ve ortadoğulu birisini istiyordu hayatında. bana şöyle dedi “burada herşey o kadar rahat yaşanıyor ki, millet birbiriyle yatmaktan sadakati unuttu. istediğim sadakat, sizin bölgeden gelen çiftlerde gördüğüm birşey. o yüzden, eğer bir gün buraya taşınmaya karar verirsen, kendi ülkenden sevgilinle gel.”

belki de bir sebebi bu sadakat hadisesidir.