yuvasını kurtarmak için her türlü fedakarlığı yapan gay

fazlasıyla dejenere olmuş bir toplumda, sırf yuvasını,evini,çoluğunu çocuğunu * kurtarmak için,canını dişine takmış kültürlü,eğitimli,yakışıklı,saf,masum bir gayin çırpınışlarıdır efendim..

dedikodu istiyorsunuz biliyorum.ay vereceğim ama önce nefes egzersizi yapmam lazım biraz sinirlerimin yatışması için..gerçekten çok gergin bir gün geçirdim.

geldim, ay valla çok faydalı bir şey bu nefes egzersizleri..vakti zamanında sırf hocası çok yakışıklı diye katıldığım kişisel gelişim programları nda öğrenmiştim bunu..hocayı kesmektenn aklımda pek bir şey kalmadı ama nefes egzersizini nedense unutmamışım.. psk3 nefesine başlatma da dedikodu versene dediğinizi duyar gibiyim,ayol anlatıyorum.

üfff nerden başlayacağım bilemiyorum,kafam allak bullak.. şimdi zülfikar 'ı biliyorsunuz,benim zengin,kaslı,yakışıklı,komik koca adayım..şimdi biz bununla ilişkimizi açık şekilde sürdürüyoruz.yani dedik ki,bu süreç içinde kimse kimseye karışmasın,herkes istediğiyle yatsın. ay tabi ben buna salak gibi, tamam ya benim için sorun değil zülfi,yani sonuçta free takılmak lazım ilişkide biraz,batıda böyle falan desem de,erkekliğe bok sürmememden kaynaklanıyordu.halbuki nasıl içim içimi yiyor,söyleyemiyorumda , adam basbayağı herifleri götürüyor,bense evde rosalinda'nın eski bölümlerini izleyerek zaman geçiriyorum..tabi kendimi bildiğimden,tam öğrenmek istediğimide soramıyorum:

psk3 : ay ne güzel herifler var,değil mi zülfi?
zülfikar : evet,var gerçekten..
psk3 : şu geçen akşam yattığın herif vardı ya, o da güzel miydi?
zülfikar : buna cevap vermek istemiyorum taylan.
psk3 : valla söyle, bir şey demeyeceğim ya. olum sonuçta ben böyle şeyleri aşmış,batı kafasına sahip bir çüklü kadınım.
zülfikar: eh işte,fena değildi.
psk3 : benden yakışıklı mıydı?
zülfikar : yok senden daha yakışıklı değil ama senden daha sevimli.sima olarak bilirsin aslında, pörtlek göz diyorsun ya,onlaydım işte.
psk3: ...ya tamam,yani olabilir sonuçta yani,yani ben aştım bunları yani..
zülfikar: evet,belli.


tabi havalı bir çüklü kadınım,altta kalır mıyım ben..direkt aynı akşam sırf buna inat eve sevişmek için cillop gibi bir adam atmıştım..aynı gece birkaç başarısız sevişme girişiminden sonra:

cillop gibi adam: cga, psk3: ben

psk3: aslında zengin,kaslı,yakışıklı,komik bir koca adayım var biliyor musun?
cga : vaay,şanslıymış valla.allah daim etsin..neyse biz işimizi görsek artık diyorum.
psk3:pardon ama şu an bir yuvanın yıkılması an meselesi.bunun sorumlusuda sensin.
cga:ne alakası var?open yaşamıyor musunuz?
psk3: evet open yaşıyoruz ama belki şu an gelse,seni öldürebilir.genç yaşta kocamı hapse tıktıramam,katil bir kocamın olmasını istemiyorum ben..çoluğumu çocuğumu babasız büyütemem..hem babasız büyüyen çocukların eşcinsel olma ihtimali çok yüksek..bu evde zaten yeterince gay var,daha fazlasını istemiyorum..lütfen git bu evden.
cga:tamam,giyineyim ben..

allah kahretsin,adamın fizikte on numaraydı bu arada.. neyse zülfiyle sohbetimize devam ediyoruz..

psk3 : hani senin o pörtlek gözlü yle yattığın gün varya,bende bir adam attım eve resmen bir içim su,kalemle çizilmiş gibi her yanı.ağız, burun, kulak, vucüt..o biçim..
zülfikar : güzelmişte, psk3 bu ayrıntıları konuşmaktan ne zevk alıyorsun,hakikaten anlamıyorum..
psk3 : sabaha kadar sen de 5,ben deyim 10..valla elalemde ne performans var,helal olsun..
zülfikar : doğrudur,helal olsun valla.
psk3 : hem de fiziği o kadar güzel ki.sen biraz bicepslere yüklensene,benimkiler bile seninkilerden kalın..ama onun kollar o kadar güzeldi ki,gecenin sonunda pazılarını şişirip,bana gösterdi..
zülfikar : bunları sormadığım halde,bana bir milyon kez anlattın biliyorsun dimi?
psk3 : kıskanma olum alla alla..
zülfikar : ben kıskanmıyorum da,sen pörtlek gözü hakikaten kıskanıyorsun.
psk3 : ahaha ayol saçmalama, tarkanın bülent serttaşı kıskanması ne kadar imkansızsa bu da aynı şey..
zülfikar : valla bilemem psk3,evet sen ondan çok çok daha yakışıklısın,gençsin,zayıfsın ama gel gör ki o daha sevimli geliyor bana..zevk meselesi bu,milyon kez tartıştık gene aynı yere geliyoruz..seksin verdiği haz gelip geçicidir ama sevgi kalıcıdır..ve ben seni seviyorum..
psk3 : aman iyi..benim böyle laflara karnım tok...

allah kahretsin..abi yuvam dağılıyor..bir şeyler yapmalıyım deyip, tuttum pörtlek gözün takıldığı mekanın yolunu...giderken yolda nasıl ağlıyorum,kendimi adeta kocasını almanyalarda sarışın,balık etli,çirkin,boya güzeli bir kadına kaptırmış,gariban,köylü güzeli,saf türkan şoray gibi hissediyorum..gidip konuşacağım,bu böyle olmaz...neyse nihayet geldim bir mekana,şöyle bir göz attım..aman oturmuş oraya,serilmiş masaya..yanında da muhtemelen kendisi gibi başkalarının yuvalarını dağıtabilecek potansiyele sahip arkadaşları..o kadar kötü kahkahalar atıyorlar ki,bir an korktum..ama böyle olmaz,bir yere kadar...dünya kötülerin değil,iyilerin yeri olmalı..adamlarında maşallahları var,ızmandut gibi hepside,bir bağırsam silindir altında kalan asfalt misali ezerler beni..neyse her şeyi göze almalıyım,ya allah bismillah diyerek,adımlarımı hızlandırarak oturdukları masaya doğru gittim..

psk3 : selamün aleyküm beyler
masa: aleyküm selam genç.

genç mi,genç ne lan kırolar...ayy pörtlek göz de yavrum bana nasıl masum bakıyor bu arada,durumdan hiç haberi yok safımın..birazdan seni mahvedeceğim be abla,azıcık kartını falan al..

psk3: ya ben vaktiniz varsa,sizinle bir şey konuşacağımda?
pörtlek göz: tabi buyur,şurada konuşabiliriz..

allah kahretmesin,nasıl da kibar..azıcık memleketin halinden falan mı girsem ki yahu,nebilim işte nolacak bu gaylerin hali falan deyip,ordan girerim asıl mevzuya..hayır bir de bunun şimdi zülfiye nasıl döneceğinden emin değilim ki...

psk3 : ya pardon ama kaç yaşına gelmiş adamsın,yakışıyor mu senin gibi birisine yuva bozmak?
pörtlek göz : yok tatlım,kimin yuvasını bozmuşum ben?
psk3: benimmm?
pörtlek göz: senin yuvan nerde ki?
psk3: onu demiyorum bee,ilişkime zarar veriyorsun.düşünebiliyor musun,benim yerime sen tercih ediliyorsun sevgilim tarafından..şaka gibi..nolur bu ülkeden gitsene pörtlek göz,bak gerçekten mesela danimarka..senin ruhunda özgürlük var,daha özgür bir ülkede yaşamalısın..oranın erkekleri de iyidir bak,ülke de güzel,oh mis..
pörtlek göz : ay senin sevgilinin adı ne yavrum,ne ara yatmışım?
psk3: zülfikar tamam mı,onu sana kaptırmam..ne kaşarmışsın sen ya,artık bıraksan benim sevgilimin peşini.kaç yaşına gelmişsin,halen utanma arlanma da yok..şu haline,şu suratına bak.resmen şer akıyor..
pörtlek göz:hakaret etme istersen..
psk3:ne edicem,gerçekleri söylüyorum..hey millet duyun,bu koca adam,milletin yuvasını bozan insan kılıklı bir iblis diye haykırırken ben,yaka bağır attılar mekandan..arkamdan da zülfikara tüm yaptıklarımı anlatacağını,bu hareketlerimle zülfiyi ne kadar küçük düşürdüğümü,bu durum karşısında beni hemen terkedeceğini söyledi..

tam bu arbede sonrası,telefonum çalar.arayan zülfikar..allah kahretmesin,şimdi ne dicem buna, anlatsam direkt beni hastanelik eder.. allahım ben neden buraya geldim ya..

psk3: alo?
zülfikar : canım bak düşündümde,şu açık ilişki olayını kaldıralım,adam gibi yaşayalım ilişkiyi..
psk3 : aa neden?
zülfikar : gerek yok çünkü..hep kavga gürültü ondan çıkıyor..senin sesin niye öyle garip geliyor?
psk3: nasıl geliyor?
zülfikar : böyle suçlu gibi..
psk3: haa,yok canım ne suçu..suç kim,ben kim..kola içmiştimde,o gaz yaptı herhalde..malum havalar,gaz var gaz...
zülfikar:iyi,görüşürüz hadi.kapatıyorum ben..

allahım sana inandım,sana güvendim..yaptığım tüm hatalar ve fevri çıkışlar yuvamı kurtarmak,çoluğumun çocuğumun rızkı içindi.bu yüzden nolur, pörtlek göz ve arkadaşları bugün yaşattığım o olayı unutmak için geçici bir süre hafıza kaybına uğrasınlar..

amin