zeki kayahan coşkun

10 yılı aşkın bir süredir matrax adlı radyo programını yapan radyocudur. aynı zamanda kitap yazarıdır. eğlencelidir, sivri dillidir, doğruları konuşmaktan çekinmez. ayrıca ikizler burcudur.
ilkokul, lise yıllarımda toplamda 7-8 yıl aralıksız dinlediğim radyocu. sonrs şanı, şöhreti artıp tv programı yapmaya kalkınca saçmalamış, bu saçmalamalarını radyo programına da yansıtmış ve gözümden düşmüştür. radyodaki matrax adlı programı varlığını sürdürmekle beraber artık pek de zikimde değildir. ayrıca her ne kadar "o üstattır, bir numaradır, ne benzemesi estağfurullah" dese de ölümüne okan bayülgen çakmasıdır.
bütün kayahanlar sevimsiz olmak zorunda mı sorusunu sorduran tv ve radyo kişisi. mesut yar?da izlemiş ve ucuz esprilerinden nefret etmiştim.
şu sıralar şehir şehir gezip ''kafanız hayrolsun'' isimli gösterisini sergilemektedir. bu aralar yeniden dinlemeye başladım, eski tadı yok ama yine de dinletiyor.
bu akşam alem fm deki son yayını yapmakta olan radyo programcısı.
yayının bütün olarak dinlenmesi gereken radyo programcısıdır. parça parça dinlerseniz, aklınızda kalan tek şey ''kafanı çamaşır makinesine sok''tan ibaret olacaktır ki, normaldir.

aynı zamanda her ne kadar okan bayülgen çakması olduğu söylense de kendisinin yıllardır radyoda yaptığı şeylere okan' ın daha sonra tv programına yer veriyor olması düşünülmesi gereken durumdur.

türkçeyi çok iyi kullanan, dil bilgisi kurallarına hakim, konuşurken anlatım bozukluğu yaptığı zaman bunun farkına varıp düzelten insandır.

gam kenarı isimli şiiri dinlenilesidir.
içimdeki serdar ortaç nefretini tetikleyen adamdır.