2 haziran 2013 ankara eylemleri

saat 14.00'te başlayacak, ancak benim gecikmeli katılacağım eylemlerdir. özgürlük için, insanca yaşamak için, haramilerin saltanatını yıkmak için, "gezi parkı" için, istanbul'da yiğitçe direnen dostlarımız için yine meydanlardayız.
dünkü ankara direnişinin çok çatışmalı geçtiği haberleri geliyor. bugün de aynı direniş artarak devam edecektir tahmin ediyorum. bu insanları yıldıramayacaklar ve pes edecekler.
ankara kızılay'da dünden daha büyük bir kalabalık var. direnişçi halk biber gazının ve tayzikli suyun olduğu bölgeye hücum ediyor. bilerek, isteyerek ve korkmadan !
taksim meydanından sonra kızılay meydanı da yine halkın !
ankara direnişine daha çok destek gerekli. polis direnen halkı kırıyor !
ankara'yı ateşe veren eylemdir. siren sesleri geliyor her yerden. polis bu kadar insana nasıl müdahale edecek? her yer taksim her yer direniş ankara'da.
kızılay'dan şimdi gelen bir haber, kizilayda revir kuruldu facebook ve twitter uzerinden haber vermiyoruz baskin yapiliyor. yardima ihtiyaci olanlar ulaşabilirler. +90 (538) 934 71 12
ankaranın 3 semtinde sokaklarda tenceremi çalarak katıldığım eylemlerdir. batıkent ve tandoğandaki eylemlerden sonra evime gidip üzerimi değiştireceğim sırada sokaktan gelen seslere dayanamayıp yine kendimi sokağa attım...