2ne1

güney kore li k-pop grubu. son albümü ile will.i.am in desteğini ve taktirini toplamış gruptur da ayrıca.

son albümündeki ritmleri güzel olan ı am the best şarkısı kendini dinlettirmektedir ve youtube da 27 milyon tıka yaklaşmasına ramak kalmıştır.

albüm ve epleri pek keyifli ve ister istemez kendinizi dans ederken bulacağınız şarkılar yapmakta olan 4 sevimli kızcağız. grubun lideri olan cl de agresif tavırlarıyla ilgi çekiyor, ayrıca 5 dilde şarkı söyleyebiliyormuş. <br> <br> i am the best* klibinin japon versiyonunda ise, artık japonlara yaranmak için midir bilmem, şarkı söylerken hepsi de daha bir şeker kız candy havalarında. <br> <br>grup üyelerinden birinin* görüntüsünün kaydedildiğinden habersizce, gecenin bir yarısı süt mısır yemesi de, fanları arasında eğlence unsuru haline gelmiştir. <br> <br>bahsi geçen video için,
adamın amına koyan şarkılar sınıfına girebilen şarkıları da vardır.

buyrun; lonely

http://ayisozluk.com/lnk/a46ea9
2010 yılında kore'de yayınladıkları tekli olan don't stop the music'i yeni keşfetmiş bulunmaktayım;

will.i.am'ın yeni albümü willpower'da şarkıcıya vokal desteği veren topluluk. zamanında will'in desteğini alan kızlar, karşılığını bu albümde fazlasıyla vermiş gibi.

gettin' dumb adlı parça gerek youtube gerekse diğer müzik platformlarında en güçlü teklilerden biri olarak gösterilmeye başladı bile.

gotta be you adlı şarkıları ile park boom adlı elemanlarının sesi kulağımda ailee ile yarışır duruma gelen grup.

canımlar ya. çok sevdiğim gruptur. dinleyin dinlettirin.
dağılan kore grubu.

goodbye;