3 şubat 2015 tmsf'nin bank asya'ya el koyması

devletlümüzün sikindirik bir bahaneyle cemaat bankasına el koymasıdır.bu yaptığı doları zıplatmaya yetmiştr.ekonomi zaten boktanken daha çok boka saracağı belli.
bankaları hiç sevmedim sevmem de kapanmış kapanmamış pekte umursamıyorum açıkçası.beni hayrete düşüren cemaat üyeleri.sabah önünden geçerken ellerinde kuranla dua ediyolardı.gülmekten altıma sıçacakdım az daha.lan gerizekalı senin kitabın faizi apaçık haram kılmıştır.''riba (faiz) yiyen kimseler, şeytan çarpan kimse nasıl kalkarsa ancak öyle kalkarlar. bu ceza onlara, "alışveriş de faiz gibidir" demeleri yüzündendir. oysa allah, alışverişi helal, faizi de haram kılmıştır. bundan böyle her kim, rabbinden kendisine gelen bir öğüt üzerine faizciliğe son verirse, geçmişte olanlar kendisine ve hakkındaki hüküm de allah'a kalmıştır. her kim de yeniden faize dönerse işte onlar cehennem ehlidirler ve orada süresiz kalacaklardır.'' gibi bir sürü ayet varken sen kalkmış var olma ve kar sebebi faiz olan bir kurumun önünde kutsal kelamı okuyosun.sonra bu dava allah davası bizi yıkamayacaklar diyorsun.hikmetinden sual olmayan rabbim sen bize acı bunlardan etme yarebbim.sonuçta akılda bir nimet ama kim kullanıyor ki bunu.allah ıslah etsin.
bu cemaat fanatikliği mazallah dinden çıkaracak şakirt ve şakirdeleri.bu konu hakkın da feto hoca henüz bir şey demedi ama yakında sağlam bir beddua gelir.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/28116...
1 Entry Daha