adliye tuvaletlerinde basılma vakaları

çağlayan adliyesi tuvaletleri ve mahkeme mahsenlerinde zaman zaman duyulan ve basılma fiili nedeniyle merak uyandıran olgu. eşcinsel ilişkilerin de yaşandığı bu mekanlarda fiili gerçekleştirenler çalışan ya da memur ise yer değiştirme ya da işle ilişiğini kesme cezaları veriliyordu. ancak adliye içinde yaşanan onca baskına rağmen savcılıkça soruşturma açıldığını duymadım.

ve fekat diyarbakır'da durum öyle olmamış. adliye tuvaletinde basılan temizlik memuru kadın ve adam için hemen olay yerine hakim çağrılıp, olay savcılığa bildirilmiş. ihbarı yapan da kadının başka bir temizlik elemanı kadın arkadaşı.

eğer insanların sevişmesi için yer tahsis edilemiyorsa bu bir kere devletin ayıbı bırakın millet başkalarını rahatsız etmeyecek şekilde sevişsin yahu. hele hele bu tür olaylarda insanların kendi arkadaşını gammazlaması akıl alır gibi değil, çok kıskançlık kokan ayıp hareketler bunlar.
adam yargıya kafa tutuyor daha ne olsun
ilgili vakalardan biri bugün skandal olarak haber edildi. sevişmenin nesi skandaldır anlam veremiyorum. hem türkiye'de hükümet oyuncularının bunca su yüzüne çıkmış skandalı hiç bir medya kurumunda skandal olarak haber yapılmıyorken bu mudur skandal.