ak parti oy kaybettiği için ağlayan kız

ağlayan çocuk tablosunundan sonra en çok sübliminal mesaj yayan ikinci görsel. ağlayan çocuk tablosunun lanetli olduğuna dair resmi kayıtlar bulunduğu için işalla sonu ona benzemesin dediğimdir ayrıca.

ak parti'nin oy kaybetmesi, hdp"nin barajı aşması üzerine; yavrucak öyle galeyana gelmiş ki bereket versin çocuk aklıyla aklını tarumar eylememiş. umarım an itibarı ile akli melekeleri yerinde ve homostatik dengesi nizami çalışan ölçülerdedir.(bkz: ağlayan çocuk tablosunun laneti)
haklı kızdır babası ihalelerle köşeyi dönerken allah-kitap-başörtülü bacılar-vatan-şehit edebiyatıyla kendisi mevcut statükoya destek olmuştur.görünüşü dahi akp çizgisinden uzaktır.bu zavallı kıza birşey demiyorum lakin fakirlikden geberipte askeri ücretin 1500 olması vaadini yuhalatan mallara kızıyorum.sağda solda buna destek veriyorlar.neyse bu bebeyime hayırlısı cnm yhaa diyorum.
ırkçı bebedir, "ben para istiyorum, gençliğim saraylarda geçsin istiyorum, akp şimdiye kadar bana her türlü özgürlüğü tanıdı ve benim bir erkekle eşit olamayacağımı söyledi daha nasıl bir özgürlük olabilir, koalisyon nedir bilmiyorum ama akp istemediği için istemiyorum taam mııııı" diyebilecek varlıktır