akasya durağı

malum kanalda yeni bölümleriyle tekrar arzı endam eyleyecek olan arka sokaklar ile birlikte sonsuz bir döngünün varlığının kanıtı olan dizi. yahu daha ne kadar olmuştu ki dizi biteli de yeniden başlatıyorsunuz. izleme kardeşim, ne ırgalıyor ki seni diyenler; alışverişte, berberde, misafirlikte ne bileyim tvnin olduğu yerlerde bulunmuyorlar galiba.
arkadaşlar diziyi izlemediyseniz lütfen aşağıdaki yazıyı okumayın zira bütün heyecanınız kaçabilir, onu bunu bilmiyorum da dizi bomba gibi dönüyor ekranlara çok heyecanlıyım.

--- spoiler ---
dizi yeni bölüme çok büyük sürprizlerle başlıyor. sinan köşeyi dönmek için yeni bir dolandırıcılık çeviriyor. osman aga orospu kızını kaşarlı orospu olmaktan kurtarmaya çalışıyor. şaziment kaynana kızını sinan dan boşamaya çalışıyor. dizideki kadrolu polis kim bilmiyorum ama işin içine bir kaçırılma olayı mutlaka var. ali kemal karısından dayak yiyor.
--- spoiler ---
azalarak bitsin bile diyemediğim dizidir. zira hemen bitmesi tüm canlılar için en hayırlısı olacaktır.
oyuncuların kadrolu memur zihniyeti ile çalıştığı ve kısa bir sürede olsa beyinlerimizi zükmeyi bırakan ama şimdi tam gaz geri gelen bitmeyen ve hepimizin mezarına toprak atmaya talip dizimsi işkence.
azıcık spoiler vermeye kalksam bugüne kadar çekilmiş ve bundan sonra çekilecek olan tüm bölümlerini istemeden de olsa anlatmış olacağım dizimsidir. böyle giderse trafikten sonraki en büyük çilemiz olacaktır.
neden. neden. neden. neden. neden. neden. neden. neden. neden. * *
dizinin sona ermesi ancak zeki alasya'nın vefat etmesi ile münkün olmuştur.
dizide aga roluyle kubilay penbeklioglu yardirmaktadir.