avrupa birliği

kendimi bildim bileli avrupaya kapak atmaya çalıştığımız,siyasal ve ekonomik çete tamam tamam örgüt olsun hadi. bu gidişle en uzun süre girmeye çalışan ülke olarak guinness rekorlar kitabına gireceğiz o olacak sadece. zaten son zamanlarda artık eskisi gibi popular değil gündemimizde.

(bkz: sahi bir avrupa birliği vardı ne oldu ona)
friedrich,ferdinand,napolyon,hitler hepsi bir bakıma tek avrupa ideali için savaştı ama olmadı.avrupa birliği avrupa birleşik devletlerinin geçiş aşaması olacaktır (tabi başarılı olursa) almanyanın kaliforniya,fransanın teksas gibi eyaletler olma ihtimali ne kadardır tartışılır.
2014 ilerleme raporu, lgbti hakları ile ilgili gelişmeler kaos gl de haber edilmiş.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=17685

(bkz: türkiye ve avrupa birliği)
yaklaşık 35 yıldır, abd ile birlikte büyütüp besledikleri islamcı-muhafazakar-dinbaz nesillerin oligarklaşıp canavarlaşmasını sağlayan güç.
şimdi de, gayet kurnazca bir anlaşmayla, "paraya-güce aç" akp hükümetine birkaç milyar avro verip, ülkelerindeki mülteci çöplüğünü bize geri gönderiyor.
helal olsun!

(bkz: god damn you eu)
(bkz: tek dişi kalmış canavar)

hainsiniz olm o kadar mülteci gönderilir mi?
avrupa birliği türkiye’yi lgbti hakları konusunda da sınıfta bırakmış, komisyonun ilerleme raporuna göre hiçbir gelişme yok, aksine gerileme var.

http://asdilgbti.ayisozluk.com/2016/11/2...
bugün parlemento'da yapılan oylamada türkiye ile müzakerelerin askıya alınmasını öneren rapor 64'e karşı 477 oyla kabul edildi. avrupalılar sultanımızını ne çok seviyormuşturlar.

http://ayisozluk.com/lnk/a591a0