ayaküstü sevişmek

adet yerini bulsun babında, kaşla göz arasında yapılan sevişme. bir nevi fastfood.. doyurmaz ama öğün geçiştirir.

(bkz: sevgiliyi ayakta sikmek)
tadı damakta kalan bir eylem olup, çok sık yapılmadığı sürece insana adrenalin yükleyen bir durumdur.
öğün arası atıştırmalıktır . adeta siesta .
en çok asansörde yaptığımız sevişmedir.bu asansörde kamera var mı diye ateşli ateşli öpüşürken kaçamak bakışlarla kontrol ettiğim sevişmedir.
bi boka benzemiyor. gerçekten. sevişmek, geniş zamanlı bir eylem. ötekisi çılgınlık bile değil. öpüşme işte.
ayaküstü sevişmek.. üstteki yazarın da dediği gibi bu anca öpüşmeye girer uygun bir yerde değilsen. yoksa atıyorum birliktesiniz evde film izliyor, yemek yapıyor ya da tam uyku moduna geçecekken bir anda sevişmeye başlıyorsun. artık nasıl bir duygu patlaması oluyor bir anda o bilinmez. işin adrenali felan tamam ama bir anda sevişip bir anda bitmesi ve hiçbir şey olmamış gibi yaptığın şeylere devam etmekte garip oluyor.
2 gün önce apartman boşluğunda yaşadığım olay. otomatik harekete duyarlı olmadığı için ve kamera sistemi de olmadığı için merdivende o karanlıkta baya seviştik hatta oral seks de yaptık. ancak sevişmemiz ancak 10 dakika sürebildi apartmana biri girince üstümüzü düzeltip yalandan yürümeye başladık ben evime girdim benimkini de uzak bir semtteki evine gönderdim. gizli yapılan her şey çok güzel hacı abi. durmak yok gizli sevişmelere devam.
basima gelmisti cok guzel ama az etkili