ayı sözlük bir yaşında izmir zirvesi

dark bear'dan hediye t shirtleri bekliyoruz artık.* *. darısı ankara'nın başına
güzel haberdir. izmir'de de sonunda bir zirve organize ediliyor olması mutluluk verici. elleriniz dert görmesin.
leman kültür muhteşem olmuş, ehlikeyf olacak diye endişelerim vardı.
kelayi da katılır bence ama teknik sorunlar sebebiyle sözlüğe geremiyor. twitterdan entry giriyor kendince. bakalım aktarmalı olarak cevap gelecek mi? *
nasıl geçeceğini çok merak ettiğim zirve. zirveye telefon ile bağlanmak istiyorum efendim. bi sesinizi duyayım.
izmir zirvesine çok katılmak istememe rağmen bazı iş ile ilgili sebepler üzülerek katılamıyorum. zirve için emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyor, yazar arkadaşlarımı selamlıyorum :)
bende telefonla desteğimi ileteceğim dediğim ve çok sevdiğim 2 arkadaşımın seslerini ilk kez duyacağım zirve olacaktır. iyi eğlenceler...
çok keyifli bir zirve olmuş aldığım haberlere göre, izmirbear, sinner bear ve kelayiyla 23:40 gibi telefonla görüştüm, * zirvenin sonuna yetişebildiğim için çok sevindim. süper sıcak sesleri içimi ısıttı. umarım hepsiyle yüzyüze de tanışma fırsatı bulurum. çok güzelsiniz be izmirliler.
çok eğlenceli bir zirveydi. organizasyonda emeği geçenlere teşekkürler. ayı sözlüğün yaş gününü yurdun dört bir yanında kutlama düşüncesi de ayrı güzel. bu bağlamda patlattığımız havai fişeklerin aslında izmir enternasyonal fuarının açılış gösterisi olduğunu düşünenler yanılmaktadır.
günün 2 sloganı vardı:
1. draaammaaa
2. ağlasana görelim

hala gülüyorum yahuuu ne eğlendik.
bir daha ki izmir zirvesi ne zaman olacak sayın bearlar